Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Stafylokok u 3měsíční dcery. Jak se ho zbavit?

babanci
1. lis 2019

Včera jsme se dozvěděli, že má naše tříměsíční holčička stafylokoka. Dost nás to vyplašilo. Občas zakašlala, ale jinak se zdála úplně v pořádku. Je kojená. Má starší sestru, co začala chodit do školky a už teda nemocná byla. Přemýšlíme, kde se to vzalo. Dnes nasadili antibiotika. Co bychom měli ještě udělat, abychom toho nějakého hnusného koka vyhnali?

martiniquest
1. lis 2019

@babanci Urcite nasadte probiotika a dal bych idealne preventivne nasadila protikvasinkovou dietu a bradavky zacala nekolikrat denne mazat kokosovym olejem (pred kojenim ho nemusis omyvat). Pri brani atb se u mimina snadno rozvine kvasinka a tu ti prenese na prsa. Da se to resit, ale radeji tomu predejit. Kdyby te za par dni zacly palet bradavky pri prisati, namaz je Clotrimazolem (ten se pred kojenim omyva). Zazila jsem si sve. Syn mel atb skoro 2 mesice a malem jsem kojeni vzdala, nastesti mi tyto rady pomohly a vydrzela jsem. Drzim pesti, at je to brzo za vama

gingerbread
1. lis 2019

@babanci Ahoj,moje holčička má taky (zlateho) stafylokoka a bylo mi receno,ze to ma nejspis z porodnice a že dnes stafylokoka apod. má většina populace,tak to nemám řešit,pokud nebude mít nějaké obtíže...takže neresime,nemocná byla jednou - 6. nemoc a teď se ji drží rýma,kterou má nejspíš z plavani.

martiniquest
Autor odpověď smazal
Zobraz
antilopkax
1. lis 2019

Syn má Stafylokoka snad od narození (co si pamatuju, má ho ve všech vyterech, první výtěr v půl roce). I když dostane ATB, tak je za chvíli zpátky. Má zvýšenou nemocnost a nikdo to neřeší. Jen mi vždy řeknou, že ten Stafylokok na to nemá vliv. Takže za mě na to nic vliv nemá.

Sem začni psát odpověď...

Odešli