Stále pozitivní stěr na salmonelózu, i když nemáme průjmy

zuzina3
4. dub 2019

Dobrý den, už 8 měsíc nás trápí salmonela 😔 Teď 4 týdny bez průjmu, ale stále pozitivní Už jsem zoufalá 😢 Má někdo zkušenosti??

ivkakol
4. dub 2019

@zuzina3 dobrý den, moje starší dcera byla na salmonelu pozitivní rok a půl, 2x byla dokonce přeléčená antibiotiky, které měly dle laboratoře zabrat a stále nic. Pan primář radil i šetrné projímadlo a ani to nezabralo...negativní byla až po tom, co užívala homeopatika předepsaná naši paní doktorkou 😉 držím pěsti, ať se ji brzy zbavíte ✊🏻

zuzina3
autor
5. dub 2019

@ivkakol homeopatika jsme měli, ale jen 14 dní Nevíte jak dlouho se mají užívat? A děkuji za radu ☺️

ivkakol
5. dub 2019

@zuzina3 to už si bohužel nepamatuji, jak dlouho je dcera brala, ale vydržela bych i dyl...😉

zuzina3
autor
6. dub 2019

@ivkakol děkuji za odpověď 🙂 Budeme zkoušet

hafika
6. dub 2019

Je to už hodně dlouho, ale v dětství jsem prodělala salmonelózu. Asi po týdnu problémy ustaly, ale stěr jsem měla pozitivní ještě víc jak půl roku. Doktor tehdy řekl, že to nemá cenu léčit, když nemám problémy, že by to jen víc rozhodilo střevní mikrofloru a nemusí to pomoci. Takže jsem normálně chodila do školy, nic mi nebylo, jen jsem nesměla do družiny. Časem to samo přešlo.

zuzina3
autor
8. dub 2019

@hafika taky ho nic netrápí Ani nebolí jen má oslabenou imunitu, tak je pořád nemocný 😔 Děkuji Vám také za vaši radu ☺️