Střevní chřipka. Co když ji chytne miminko?

kachnicka01
2. čer 2008

holky, mam problem.. segra mela strevni chripku - zvracela a ja to asi chytla - zacina mi byt na zvraceni - a mam 2mesicni miminko - co kdyz to ode me chytne? Nekde jsem cetla, ze to nevadi, ze mu dam protilatky v mlicku, ale mam hrozny strach - jsou mu prece jen 2 mesice!!!! Zazila jste to nektera? Strasne moc dekuju za odpovedi - jsem na nervy 😖 😖

nissanek
2. čer 2008

kachnicka, Kika měla 10 týdnů když jsem dostala brutální střevní chřipku, zvracení, průjmy, převoz do nemocnice, pres noc na infuzích,...no děs. Plně jsem kojila a v nemocnici mi doporučili ať kojím dál, že jí tak dávám protilátky. Tak jsem přes tu noc odstříkávala, ráno si pro to přijela máma. Kika nechytla vůbec nic, byla uplně v pohodě a to ta chřipka musela být dost infekční, protože den po mě lehnul manžel a dva dny na to moje máma, která se nám o Kiku starala přes tu krizovou noc. Takže nepanikař..kdybych se mohla rozhodnout znova do nemocnice bych se už odvést nenechala, doma máš záchod blíš...jen si pohlídej příjem tekutin. Tou infuzí by to bylo nejspís efektivnější, ale když budeš dost pít, tak by problém být neměl.

nikkos
3. čer 2008

kachnicka jestli kojíš tak se neboj. Střevní chřipku jsem sice neměla, ale v zimě jsme s manželem oba marodili, angína, chřipka, ... a malej úplně v pohodě. Je to přesně tak, v mklíčku dostane protilátky 🙂 zlatý kojení 😀 😀

kachnicka01
autor
3. čer 2008

holky dekuju moooooc 😵 ja to nakonec snad nedostala - noc jsem prezila dobre, tak snad to uz neprijde... fuj ja byla na nervy.. moc moc dekuju 😅