Syn 3,5, časté rýmy. Nemůžou to být nosní mandle?

helcakab
27. říj 2020

Ahoj holky, jak často jsou vaše děti nemocne? Syn má od července snad 4 rýmu s kašlem. 10 dní se z toho dostává, týden dobrý, pak zase. V říjnu šel do školky, byl tam 3 dny, zase rýma kašel, 10 dní doma, týden školka a už rýma kašel zase. Doktorka moc neřeší. Nemůžou to být nosní mandle? Dáváme od srpna imunoglukan a furt stejný. Diky

pavlinar
27. říj 2020

Mam to stejne, jen vek 2,5. Dokonce i kdyz je ted skolka zavrena, takze to netaha od tama..pockam si 😁

helcakab
autor
27. říj 2020

@pavlinar já sem právě z toho už unavená s odstupem 14 dní to chytne dcera 11mesicu a já:-/

pavlinar
27. říj 2020

@helcakab ja taky. A taky to pak mame vsichni. U nas muze byt ve hre i alergie.. ted si zas myslim, ze ma zadni rymu stejne jako ja.. tak dostala od dr atb kapky.

helcakab
autor
27. říj 2020

@pavlinar no nás mudr posle na orl jestli to nejsou zvětšené nosní mandle...

martt
27. říj 2020

Ahoj měla jsem to úplně stejně i obou dvou synů. Staršímu nepomohlo ani vytrhnutí nosní mandle. Ale co nám zabralo je Bactoral. Jsou to ústní probiotika. Začátkem září jsem jim to nasadila a jeste nebyli nemocní. Přitom už v září měli přinejmenším rymu.

te_reza
27. říj 2020

Ve 2,5 letech šla do školky, rýma /kašel /záněty uší FURT. Na třech letech ven nosní mandle. V únoru jí bude 5 a tak 2-3x za sezónu fakt lehne. Posmrkává od září do května. Je alergik.

helcakab
autor
28. říj 2020

@martt to je na predpis?

helcakab
autor
28. říj 2020

@te_reza nezavidim ☹

martt
28. říj 2020

@helcakab Není dá se to koupit normálně v lékárně. Ja jsem to objednávala přes Dr. Maxe. Je to sice trochu dražší, ale za mne se to vyplatí. Pro našeho 4 letaka jsem objednávala Bactoral baby je to takový prasek a sypu mu to rovnou do pusy a nesmí po tom pul hodinky jistá i pít. Dávám jim to na noc.

calvac
28. říj 2020

@helcakab mame to same. Je mu deset let. Ryma, kasel, ryma, kasel..... ve trech letech zjisteno astma, s foukatkama trochu zlepseni. Ve ctyrech odstraneny nosni mandle pro caste zelene rymy, efekt nula, jedeme dale. Dale pozdeji zjistena chronicka ryma. Proste maras. Vyzkouseli jsme kde co a nic nefungovalo. Takze foukame na astma a nos casto prolevame konvickou.
Jinak samozrejme casta ryma muze byt spojovana se zvetsenymi nosnimi mandlemi. Mam spoustu kamaradek, jejichz detem prave odstraneni nosnich mandli velmi pomohlo.

helcakab
autor
29. říj 2020

@martt díky za vyzkoušení to stojí ovšem.syn je strašná konzerva toho donutit něco vypít sníst to je masakr

helcakab
autor
29. říj 2020

@calvac tak uvidíme:-/

martt
29. říj 2020

@helcakab ono to je sladký jako cukr a ma to jahodový nadech. Syn si už sám večer říká jestli mu dam tu sladkůstku a těší se na ni 🤣.

helcakab
autor
30. říj 2020

@martt dobre mužem vyzkouset

te_reza
30. říj 2020

Jinak zvětšenou nosní mandli poznáš i tak, že hodně chrápe. Holka chrápala jak starej chlap. Pak se k tomu přidala i apnoe.

pavlinar
9. lis 2020

Ahoj holky, ten bactoral baby je ted v akci na dr max eShopu, 60 sacku za 299 Kc. Jdu do toho.