• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Syn má měsíc plný nos. Může to být alergie nebo mandle?

23. října 2007 
Ahoj maminky, moc prosím o vaše zkušenosti.. Můj půlroční Štěpánek má pořád plný nosík. Zkusili jsme už všemožné kapičky, co nám doporučila Mudra..spinkáme ve vyvýšené poloze, pořídili jsme zvlhčovač vzduchu..a nic.. :frowning2:
Přes den Štěpánek dýchá převážně pusinkou, při spánku to ale neumí, takže noci jsou horor. Zaspí na chvilku, pak si začne ručičkama třít nosík a začne plakat..a tak pořád dokola. Už jsem z toho skutečně nešťastná, je mi ho líto. K doktorce jdeme zase ve čtvrtek..ta mi ale naposledy řekla, že s rýmou nic nenadělá, že se to musí přetrpět..hmm! Ale už to trvá měsíc!
Napadla mě alergie nebo nosní mandle..?? Co myslíte????
23. říj 2007 v 08:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Urcite to muze byt,ale to se musi vysetrit,to si doktorce rekni,at vas nekam posle.
Pouzivala jsi pro neho nosni kapky dlouho?A pouzivas je jeste ted?
Muze to by i suchym vzduchem,bud s nim hodne venku,teda jestli nema teplotu,a doma vetrej.Taky bys mohla zkusit Vincenkou kazdy den nebo i dvakrat striknout do nosu a za chvilku odsat,at se nosik poradne vycisti.
23. říj 2007 v 10:32  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Nene, nosní kapky jen týden, vím..že by mohly porušit sliznici. Máme Vincentku a MAR mořskou vodu. A jak často můžu odsávat? Abych mu s tím nosíkem něco neudělala :frowning2:
Venku jsme přes den pořád..máme zahradu..a prcek prakticky pořádně zaspí jen v kočárku..
23. říj 2007 ve 12:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Myslim ze odsavanim mu nic neudelas.Vzdyt i my musime smrkat pri ryme co nejcasteji,aby se to dostalo ven.Odsavej podle potreby,tim nemuzes nic zkazit. :slight_smile:
23. říj 2007 ve 12:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Moc díky za rady..uvidim, co mi ještě řekne Mudr..ale fakt se mi to nějak nezdá..obyčejná rýma přeci odezní?!? Nebo něco děláme špatně..
23. říj 2007 ve 12:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek