Syn má pravděpodobně 7. nemoc (ruce-nohy-ústa), můžu se nakazit? Jsem v 11. týdnu

Potřebovala bych poradit,malý má zřejmě sedmou nemoc. Má flíčky na ploskách nohou,rukou,okolo pusinky a v puse. Jak moc je to nebezpečné,jsem v 11tt.
nikkyna
29. črc 2018
@verik87 není, malý to měl taky, když jsem byla v 8tt. Ptala jsem se na to pediatra i gynekologa. Abych se vůbec dalo mluvit o nějakém riziku tak bys to musela chytnout taky a potom je riziko minimální.
wittness
14. srp 2018
Ja to chytla od dvouleteho syna, kdyz jsem byla take v 11 tt. Ne nadarmo se tomu rika "detska" nemoc, tzn dospely to snasi mnohem hůř. Ja jsem se vzbudila s bolesti v krku a celkovem spatnem fyzickem stavu, vse me bolelo a do druheho dne se rozjela bolest zubu a teplota mi vylezla na 39 st. Nezabral ani paralen brany po 2-3 hodinach. Skoncila jsem na pohotovosti, kde mi doporucili brat na bolest ibalgin (to jeste nikdo nevedel, ze mam sedmou nemoc, pze i u syna jsme to zjistili az pozdeji). Moje prakticka lekarka mi tedy hned predepsala atb a od bolesti jsem brala dětský ibalgin dvoustovku, do rana zabral a pak jsem se osypala pupinky, takze jsem vedela, ze mam tuto nemoc a atb jsem timpadem prestala brat, pze na tuto nemoc se neuzivaji..nemoc odezni sama... kazdopadne to byly hrozne 3-4 dny, nikomu to nepreju zazit.

Začni psát odpověď...

Odešli