Přihlas se
Zaregistruj se zde!
Bazar
Diskuze a skupiny
Příspěvky
Poradny
Recenze
Magazín
Zapni
Diskuze
Dětské zdravotní problémy a léky pro děti
Syndaktylie, máte osobní zkušenost?
ucminka
18. bře 2017
Mátě někdo prosím osobní zkušenost se syndaktylií?
Děkuji
Odpověz
Sdílej
Odešli
Podobné diskuze
Venira během kojení. Máte osobní zkušenost?
2
Přibírání po čtyřicítce. Máte osobní zkušenost?
70
Osobní zkušenosti s dovolenou v Povljaně?
2
Osobní zkušenosti s darováním vajíček v Praze
9
Osobní zkušenosti se školkou EduArt v Praze: Podělte se
1
Plánovaný císařský řez v porodnici Mělník: Osobní zkušenosti?
9
Nenašla jsi odpověď na svou otázku?
Zeptej se v diskuzích
Zeptej se nás
Kodex
Pravidla bazaru
Všeobecné podmínky používání
Kontakt
Hlášení nezákonného obsahu (DSA)
Reklama
Kariéra
Cookie pravidla
Ochrana osobních údajů