Tejpování miminka

sukynecka01
10. led 2017

Holky ahoj vcera jsme byli s malou u doktora jelikou dostala rymu. A ptali sme se na ten plac každodenního večer někdy celý den přitom stolici ma jsme na UM
Dr rikala kolika zento prejde časem ale můžeme zkusit tejpování.
Nikdy jsem o tom neslyšela.
Mala ma 6 týdnu ale poslední dva dny spi jen na rukou položím a kraval už nevím vo dělat.
Masáže, cvičení nic nepomáhá

gingergia
10. led 2017

Ahoj, já jsem s dcerou chodila na tejpování primárně kvůli rozestupu břišních svalů, ale tejpovaly je i kvůli bříšku a pomáhalo to, vždy, když dceramka dostala tejp, tak jsme mazaly domů, věděla jsem, že za chvíli bude v plence nálož.
Jinqk tejpování provádí fyzioterapeut, obzvlášť u dětí je vhodné najít opravdu kvalitního. Pokud opravdu nevíš, o co jedná, doporučuji vyhledat na netu. Ale v principu fyzio dle diagnozy nalepi na bříško/kamkoliv jinak specialní kynezio pásky, které aktivují a stimulují potřebné svalové skupiny.
S dcerkou jsem chodila vždy v pondělí, fyzio jí nalepila tejpy, ty měla do pátku, s tejpy se koupe, spí...v pátek jsem jí je sundala, přes víkend odpočinek a v pondělí znovu, jedno tejpování stálo 50,- kč 🙂 Dceři to pomohlo 🙂

vcelkalenka
10. led 2017

Ahoj,taky nám to bylo doporučeno na brisko.Dokonce nám Dr.poslala na mail informace jak to správne nalepit.Ale četla jsem o tom na netu a mel by to dělat pouze vyškolený fyzioterapeut.Takže jsme raději nelepili.Malému je 10 týdnů a ať děláme co děláme,bolave brisko má stále.Jsme na nutrilon colics.

sukynecka01
autor
10. led 2017

@gingergia dneska mame jit m doktorce ona to prave dela.. Bojim se jestli to nejak neublíží nebo neboli odlepovano pasky a jestli opravdu zabere. Hodne trpi na větry nespi ale stolici ma breci kroutí se uz cele dny

sukynecka01
autor
10. led 2017

@vcelkalenka
@vcelkalenka
@vcelkalenka na mam hipp na koliku a stejne ped brečí pořád tlaci prdi i kapkyy mame vselijake dnes mame jit m dr na tejpování ale nevím zda zabere vůbec a jestli to neuškodí