Teplota po MMR vakcine

jannys88
17. čer 2019

Maminky, kolik je vas tady s detmi, ktere mely po ockovani MMR vakcinou teplotu nad 38 stupnu? Dala se srazit snadno cipkem?

montelvina
17. čer 2019

@jannys88 ano nejlépe nurofen čípek u nás paralen ani panadol nezabírál jen na chvíli a o par stupňů

miba10
17. čer 2019

@jannys88 úplně v pohodě. Dala jsemparalen a bylo po teplotě. Ale my měli 38,8

adel2507
17. čer 2019

@jannys88 Náš malý měl taky skoro 39. Ale trvalo to jenom přes noc, ráno už byl v pohodě. Já používám Nurofen sirup, chutná mu.🙂

ivuska1986
17. čer 2019

@jannys88 zdravím, teploty 39,6 čtyři dny v kuse, srážela jsem po čtyřech hodinách. Masakr, týden byla uplakaná.

terry1512
17. čer 2019

5 dní teploty, pod 38°C jsem nebyla schopná ničím srazit. Nejvíc měla 40,5°C
A k tomu další věci které jsme řešily půl roku

bayt
17. čer 2019

@jannys88 Já dávám radši Nurofen, přijde mi, že malému zabírá lépe. Horečky po MMR měl, ale léky zabraly.

bayt
17. čer 2019

@terry1512 Ale s takovými teplotami musíš přece k doktorce! Pokud se ti nedaří srazit horečku, je to na pohotovost. Vůbec nemluvím o tom, že mělo dítě 40,5 😮 To je na okamžitý převoz. Pokud nic nezabírá, normální je srážet po čtyřech hodinách na střídačku Nurofen a Panadol. Když nezabere, tak vlažná sprcha, zábaly a pohotovost.

terry1512
18. čer 2019

@bayt a myslíš že jsem nebyla?
Jak jsem psala srazit se podařilo jen k 38°C níž ne.
Takhle vysoko vylezla hned ten páté den po očkování. Pak se nám to dařilo držet.

A dr? Dle ní to byla virozka, trvající půl roku.

bayt
18. čer 2019

@terry1512 Hrůza 😞 To měla horečky půl roku a doktorka nic?

terry1512
18. čer 2019

@bayt ne horečky měla 5 dní.
Pak to byli noční děsy, nechutenství ( v podstatě nejedla nic, max. jogurt a dost zhubla ) extrémní únava, podrážděnost, nezájem o okolí atd... z energické a zvědavé holky byla hadrova panenka bez zájmu o cokoliv.

bayt
18. čer 2019

@terry1512 :( To mě mrzí, a už je to lepší?

terry1512
18. čer 2019

@bayt nebylo to lehké období, a nerada na to vzpomínám.
Naštěstí se z toho dcera dostala, a je v pořádku. Dostala pak detox id Joalis, a zvýšila jsem dávku vitamínů.

Nicméně tato zkušenost, a přístup lékařů k tomu stavu po, mne utvrdil že očkovat už nebudeme nikdy nic. A to ani u syna.

montelvina
18. čer 2019

@terry1512 ne nadarmo se říká u MMR vakcíny očkovat až po 18 měsíců veku dítěte nás donutily taky brzo a byl to taky masakr horečky šli srazet ale nejedl a zhubl někdy mám pocit že se kvůli tomu zbrzdil ve vývoji ještě tet poradně nemluví a jsoi mu 3,5 ..dřív ty vakcíny byli zvlášť za mého ďectvi a bylo vše v pohodě nevím proc dali tři živé vakcíny dohromady aby ušetřily děti pichani blbost tohle by zvládli ..všude v mém okolí oprabdu lékaři dávali vakcínu až okolo 18 měsíce nebo druhého roku ne nadarmo je ze po druhé dávce žádná reakce není ...někteří lékaři se teho vakcíny taky boji a vedi proc ..já kdyby měla někdy očkovat tak později .,.zvlazt stejně na to upozornuji pri nežádoucích účincích u starších sourozenců

terry1512
18. čer 2019

@montelvina dcera byla očkováná až ve 3 letech.

montelvina
18. čer 2019

@terry1512 no tak to je masakr teda ...nehapu proč se stím něco neudela 😞bych ty vakcíny zase rozdělila aby to nebyl takový zahul pro tělo

bayt
18. čer 2019

@terry1512 Tak je očkování a očkování. Očkování "živým" virem je něco jiného, než třeba hexa. MMR dělá potíže, to je známé...

terry1512
18. čer 2019

@bayt to vím. Zajímám se o to už pár let.
Dcera na hexu reagovala taky teplotou a byla taková protivná. Ale to bylo max 3 dny. A dal nic.
Až na tuhle sračku byla taková reakce.

bayt
18. čer 2019

@terry1512 Syn nereagoval na hexu vubec...