Teplota z náušnic?

lobella
9. črc 2022

Ahoj,prosim o zkusenosti ostatnich. Holka 13.mesicu, nastrelene plastove nausnice cca kolem 10.mesice. Vcera si je vytrhla a uz ji skoro nedrzi. Tak jsem vytahla zlate nausnice po mne. Podomacku jsem je vycistila mydlem a kartackem a vydesinfikovala ve slivovici, proplachla v ciste vode a dala. Za par hodin ji trosku zcervenaly dirky,pak to zmizelo a ted rano ma 37,7 teplotu. Muze to byt alergie na zlato? Ne vadi, ze nejsou profi vycistene? Nausnice jsou hodne stare. Nosila je moje mamka,kdyz byla mimino, cca 50 let zpet. V miste,kde se nausnice styka s uchem,je zlato zcernaly. Nevim,co ji dat do ucha,staci den a ousko se ji hned zalepuje,tak nechci,aby ji dirky zarostly.

marcicek84
9. črc 2022

@lobella to by byly kozni projevy,teplota asi ne...

lobella
autor
9. črc 2022

@marcicek84 jsem prave narazila na info,ze muze byt i teplota,ale nevim,jak vysoka je "normalni", holce jinak nic neni a na teploty netrpi ani u zubu,ockovani atd

pampeliska1313
9. črc 2022

Já nesnesu bižuterii. Teplotu nemám, vždycky mi ale zčervenalo místo kolem naušnice během chvíle, někdy to i hralo, pokud si to pamatuju dobře (už dlouho bižuterii nenosím) popřípadě se dostal ven i “hnis” prostě zapáchající tekutina. Takže bych sledovala osobně spis tohle. Kdyby to bylo že má rudý uši a do toho teplotu, tak bych to jako nějakou alergii brala. 37.7 teplota není, to bývá 38 až 38.5 (co mi říkala doktorka)

lilian2111
10. črc 2022

Je to jen shoda náhod, to nebude naušničkama.

lobella
autor
10. črc 2022

@lilian2111 asi jo od vcerejsiho rana ma 38-39,srazim skoro co 4 hodky,obcas vydrzi dyl...tak uvidim,co se z toho vyklube

lilian2111
10. črc 2022

@lobella tak držím palce ať je to brzo pryč 😊🍀

lobella
autor
10. črc 2022

@lilian2111 dekuji🙂