Nehojící se dírky po nastřelení náušnic. Poradíte, prosím?

petulles
23. říj 2020

Ahoj, nemá někdo radu co na nehojící se dírky v uších? Máme podruhé nastřeleno ( už asi 8 měsíců) a stále se mi nechtějí zatáhnout ty první dírky, pokaždé když si myslím, že už, pak si všimnu , že tam má jakoby "bílý špunt". Tak vždy vymáčknu, vyčistím a takhle furt dokola. Červené to nemá, ani ji to nebolí, jen je to pořád takhle divně zašpuntovaný, místo aby to zarostlo. Mno a dneska když ztratila náušnici, všimla jsem si, že to má i v těch co nosí náušnice. Zkoušela jsem zlato, pak ty dětské co dostala při nastřelení, tak já nevím, zkoušet jiné druhy náušnic? Nebo čím to může být? Díky všem za odpovědi 🙂

pucka08
23. říj 2020

@petulles zkoušela jste ten lékařský bioplast? Nám pomohl

amazonkajanik
23. říj 2020

@petulles ten špunt z těch starých dírek nevymackavat,ono to časem zaroste

petulles
autor
23. říj 2020

@pucka08 Nene, nezkoušela. Děkuji, podívám se po tom 🙂

petulles
autor
23. říj 2020

@amazonkajanik Fakt? To bych byla ráda 🙏 Na hnis to právě nevypadá, jen takový špunt no 🙂

pucka08
23. říj 2020

@petulles mi máme kl chirurgické co nám nastrelila a měla taky hnis a dala jsem ji jen ty uzávěry z bioplastu a zahojilo se to

petulles
autor
23. říj 2020

@pucka08 Nejsou to takové ty průhledné? Ona má právě celou plastovou naušničku včetně toho uzávěru 🤔

petulles
autor
23. říj 2020

@pucka08 To jsou ony. Tak jestli to není nakonec ono..

pucka08
26. říj 2020

@petulles jj nám pomohli tyhle

petulles
autor
26. říj 2020

@pucka08 Tak to nic bohužel, u nás právě i tyto asi vadí 😕 Zkusím objednat chir.ocel na zkoušku a uvidíme..

pucka08
27. říj 2020

@petulles mi máme zas chir ocel no...tak hodně štěstí nebo je mužem vyměnit

petulles
autor
28. říj 2020

@pucka08 Mi tu jedno bohužel ztratili 🤦‍♀️A děkuji, snad se ji to dá konečně už do kupy..

hancazivocich
28. říj 2020

@petulles - já náušnice nenosím, vadí mi, jednou za čas projedu flexilou, nebo náušnicí...Ty špunty nevymačkávej, díky nim to zaroste...to má tendenci zarůstat. říká se, že chir. ocel, mně asi nejméně vadí stříbro..Ještě doporučení - zkusit ty klasické cvakací, jestli nedráždí i zavírání..a mně teda vadí i dezinfekce - zjistila jsem, že pokud třeba náušnici vydezinfikuji, nebo ucho, tak to okamžitě zarudne, nabobtná tam bolavá kulička....atd...

anakolut
28. říj 2020

@petulles Naší malé vadil i tenhle plast, zlato i ocel. Jedině stříbro snáší bez problémů.

petulles
autor
28. říj 2020

@hancazivocich Moc děkuji za radu, mačkat to už tedy nebudu. Jinak cvakací máme ty zlaté, tokové s tou klapkou jestli myslíš to a šroubovací byli ty od dětské. Nicméně zkusím tu ocel, nebo to stříbro, objednám jen nějaké levné na zkoušku a uvidíme 🙂 Já se bojím, aby to neměla po tchýni, ta nesnese žádné náušnice, hned se ji dělali bouličky a tak..

petulles
autor
28. říj 2020

@anakolu Tak já nevím, raději objednat rovnou stříbro? To je těžké, nebo jak říkám, objednám nějaké levné na zkoušku a uvidíme co ji sedne nejlépe..

hancazivocich
28. říj 2020

@petulles to já právě taky nesnesu...prostě zkus co nejlehčí s co nejmenším průměrem...pidi kroužky..A s náušničkou je potřeba občas jakoby pohnout - projet v oušku, pak se špunty nedělají tolik..mně myslím někdo kdysi radil spíš namazat framykoinem, nebo jinou mastí - a projet to v oušku...ale to bylo u mě..a byl to nějaký mudr..tak to zkus se na to zeptat...hlavně bacha na alkohol..dlouho trvalo, než jsem na to přišla, že to horší

hancazivocich
28. říj 2020

@petulles - opravdu zkus stříbro, ale ne šroubek - každá manipulace, otlak...provokuje reakci. já už to nesnáším z principu...jak to roky nenosím, tak vadí...

petulles
autor
29. říj 2020

@hancazivocich Moc děkuji za radu, už jsem si vyhlídla krásné stříbrné, tak objednám a nechám už ty ouška na pokoji 🙂 Jinak líh nedávám, dostala jsem nějakou mastičku minule, tak jsem to minule promázla a nic s tím už nedělám. Fakt děkuji za radu!! ❤ Takhle mi neporadila ani dr.. 🙂

hancazivocich
29. říj 2020

@petulles - nemáš zač, mně to trvalo roky, než jsem zjistila, co to dělá víc a co ne...Mněě se právě dělají pak jakoby špunty přímo v dírce, ale jsou bolavé...Dělala jsem chybu, že jsem použila líh, dezinfekci, protáhla jsem uchem...a ucho jsem pak dávala do kupy klidně týdny..I se uvnitř udělala hnisavá bolavá krusta, co se musela propíchnout, vyčistit...Začlo mi to vadit...už je to pár let, bižu vadí pořád, zlato a chirurgická taky, stříbro už mi vadí jen, že nejsem zvyklá...váha náušnic, třeba i mobil na uchu...prostě minimální manipulace s oušky, s náučničkama...co nejméně měnit - jako jé, ty jsou hezký, ty dostala, ty by jí k těm šatičkám slušely...kolem svatby jsem nosila náušnice stříbrné pár dní, stejně šly dolů. Ki jednu dobu zlobily taky..má ted stříbrné a je to ok..