Testy na protilátky covid. Jsou ty koupené spolehlivé, nebo raději jet na odběr. místo?

alusekf
12. led 2021

Dobrý večer. Máte prosím někdo zkušenost s testy na protilátky na covid? Jsou spolehlivé ty koupené nebo raději zajet na odběrové místo. Syn 7 měsíců, má sedmý den teploty. Čeká nás očkování a tak bych chtěla vědět, jestli to není covid. Před teplotama měl rýmu, kterou jsme doma měli všichni, já jsem byla na rychlotestu a ten byl negativní. Děkuji všem. Hezky večer

atisak
13. led 2021

@werysek3131 Nic jsem neplatila. Měla jsem nějaké zdravotní problémy, tak hledala příčinu. Bylo to ale v září. Byl to ten rychlotest z krve. Nevím, jestli každá MUDr. to dělá. Tato říkala, že ty testy má, tak mi to udělá.

novamamina
13. led 2021

@alusekf děti musejí delat vsude dle mě. Proč by je někde nedělali? A až tam půjdeš, řekni že chceš odběr jen z pusinky

novamamina
13. led 2021

@alusekf Hele a neboli ho ucho? Dcera měla zánět ucha a přesně jak píšeš, teplota jak na houpačce týden

alusekf
autor
14. led 2021

@novamamina bohužel nedělají...někde od tří let, někde až od šesti

alusekf
autor
14. led 2021

@novamamina na ucho to nevypadá...to by možná na něj sahal a plakal a ani když mu na něj sahala, tak nereagoval bolestivě 🤷 dneska mu brali odběry, protože dneska zase přes 38 a krev i moc v pořádku, CRP 14,4...takže asi něco virovyho nebo jedna infekce nasedla na novou, tak máme jít zítra zase na CRP

alusekf
autor
14. led 2021

@alusekf dneska jsou ty teploty už devátý den😔

patypresdevaty
14. led 2021

Vždyť je to úplně jedno, jestli to je Covid. Dítě má být zdravé, i po obyč rýmě je potřeba čekat alespoň 2 týdny

alusekf
autor
14. led 2021

@patypresdevaty Tak po Covidu bych určitě nečekala jen 2 týdny. To bych chtěla počkat 3 měsíce

werysek3131
14. led 2021

Tak jen tak pro info. Dneska mi potvrdily i zabu že je pozitivní, má vyrazku normálně je ekzematicka teď to má takové horší a kašel do toho... Doufám že snad nic nepřijde. Jestli to měli vaše děti jak to u nich probíhalo??

alusekf
autor
14. led 2021

@werysek3131 Nám dneska vyšel antigenní test negativní. Tak jsem ráda, ale od čeho má ty teploty teda nevím 🤷

novamamina
14. led 2021

@werysek3131 já jsem u dcery nepozorovala vůbec nic. Kdybych to od ní nechytla a nebylo mi zle, nevěděla bych že to mela

werysek3131
16. led 2021

Díky za reakci. Můžu se ještě zeptat ať nezakládám novou diskuzi.. Dnes mi končí karanténa fit se necítím úplně.. Mám pořád tlak na hrudi dýchá se mi z těžka myslíte že pomohou atb? Měl jste to někdo? A co pomohlo? Děkuji

novamamina
16. led 2021

@werysek3131 na vir ti bohužel atb nepomohou. Raději bych to řekla obvodní.