Tmavá stolice. Zajet k Dr.?

marry94
3. črc 2023

Ahoj holky syn 4 roky(nikdy žádný problém nebyl vždy chodil kakat jednodenne) v pátek měl zácpu d9stal že sebe pár krabicích bobku v sobotu jsem mu dala napít kofoly a vykázal se ale stolice byla hodně tmava a spíš řidší každopádně v neděli opět nic a dneska kakal a zase tvrdé bobky a opět hodně tmavě až mi přišly černé ale když jsem ho utirala tak na papíru to bylo hnědé .
Co myslíte zajet pro jistotu na vytery k doktorce?

marry94
autor
3. črc 2023

@marry94 jinak je úplně v pohodě dobře jí na bříško jsi nestezuje jen mě ta barva trochu vyděsila

te_reza
3. črc 2023

Tak měl zácpu....zkus ho prohnat švestkovým džusem

palja
3. črc 2023

@marry94 neměl borůvky? Ta tmavá stolice může být i z té kofoly.
Stolice může být tmavší i kvůli té zácpě.

marry94
autor
3. črc 2023

@palja právě jsi nejsem vědoma ze by mel neco co by tak obarvit krom teda te kofoly. Zkusím koupit tu švestkovou šťávu naše mudra má dovolenou a zastupující lékařka mi úplně nesedla ale kdyztak bych tam zajela

marry94
autor
3. črc 2023

@te_reza
@palja dekuji holky za rychle reakce já už zas vidím nejhorší scénáře

te_reza
3. črc 2023

@marry94 čtu to znovu, to má zácpu jak prase. Kup mu ten švestkový džus a nemá nafouklé břicho? To kdyžtak espumizan. My takhle skončili přes noc ve špitále, mysleli si, že ji chytnul slepák a nakonec jen zácpa. Měla černý bobky jak kameny, od tý doby mám ten džus pro sichr pořád doma.

marry94
autor
3. črc 2023

@te_reza nemá a má ho pěkně měkké ale zítra pro vše zajedu koupim i probiotika a uvidíme

martulka88
3. črc 2023

@marry94 Pokud má zácpu, tak může pomoct třeba i glyc.čípek. Na někoho funguje vypít mléko, švestkový kompot, džus... Teď mu nedávat nic jako rýže, mrkev, borůvky (to, co "staví"). A hlavně ať hodně pije.

sorboni30
4. črc 2023

@marry94 stačí dávat k obědu kompoty. U nás zabíraly meruňkové. A hodně ať pije