Potíže s řídkou stolicí v těhotenství

klara56581
4. říj 2015

Ahoj holky, prosim mela jste některá z vás taky problémy se stolici v tehotenstvi? Nejdriv jsem trpěla na zácpu a ted uz asi měsíc mam opačný problem, mam spíše řídkou stolici, někdy jdu i vícekrát denně a někdy je to dobre a pak zase řidší, mastné se snažím nejíst. Brala jsem docela hodne magnezium, jsem po odstranění štítné žlázy ( operace pred 1,5 rokem) a porad trpím na nedostatek, ale to ted 14 dni taky uz neberu a se stolici je to porad stejne. Jsem v 28. Týdnu tehotenstvi.
Dekuji moc

iveta93
4. říj 2015

Ahoj asi tě moc nepotěším, ale já to mám doteď (33tt). Když není zácpa je stolice řidší. A ani není problém jít víckrát za den. A to jím to co jsem jedla vždy a tohle se mi nedělo, ale asi to k tomu už patří. 😉

viola1987
4. říj 2015

Ja to měla celé těhotenství 🙂, lepší než zacpa a hemeroidy

klara56581
autor
4. říj 2015

Ja uz se ptala i u gynekologa a porodní baby (ziju v Německu a tady se chodí na střídacku buď k ni nebo k němu) a nikdo mi na to poradně nic neřekl. Ale dekuji za uklidnění, je to jiný stav tak je asi proste vsechno jinak 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru