Tmavé kruhy pod očima. Co to může znamenat?

Holky, chci se zeptat, dceři se před třemi dny udělaly tmavé kruhy pod očima a včera měla i teploty 39. Dnes už teploty po nurofenu klesají, ale kruhy jsou pořád. Nevíte někdo, co to může znamenat?
janicckka
10. led 2009
mgaba a víš proč má ty teploty?to bude asi k tomu
mgabaautor
10. led 2009
janicckka: před 14 dny prodělala 6.nemoc(dle dr.),také vysoké teploty. Pak byla v pořádku a teď ty fleky. Včera byly jen slabé, ale dnes ztmavly. Šla bych k dr, ale je sobota,na pohotovost jsem nechtěla, protože teploty jsou už nižší. Půjdu k dr.v po, ale chtěla jsem se zeptat, jestli jste to někdo neměli, s čím by to mohlo souviset :-| . Jsem nervózní 😞
jakoubka
10. led 2009
Mgaba-napadly mě ledviny,ale nejsem si jistá. :-|
aluskas
10. led 2009
Mgabo, já jsem se s tím tedy nesetkala, takže neporadím, ale na pohotovost bych asi radši šla. Jestli jsou ty kruhy fakt výrazné, neváhala bych. Přinejhorším budeš za matku hysterku, ale budeš mít jistotu, že jsi nic nezanedbala.
alenka83
10. led 2009
když jste u těch kruhách, náš malej má děsný pytle pod očima. Když je vyspalej i když nevyspalje, prostě jak když v nich tahá kila brambor. Takže to vypadá, jak když ho trápíme nespavostí, ale spí co 2 hod, tak nevím...Nevíte někdo, čím by to mohlo být?
romankav
13. led 2009
mgaba: tmavé kruhy pod očima jsem dle alternativní medicíny důsledkem špatné práce ledvin. Doporučuji, nech udělat dceři krevní rozbor, i kdybys o to měla požádat. Pokud to nic nebude, alespoň tě to uklidní.
teessa
17. únor 2009
náš malej má taky kruhy i pytle pod očima nic extra výraznýho ale prostě vidět to je a je to podstatně výraznější než u jiných dětí. Dr nám na to nikdy nic neřekla....teda krom toho jestli si na to má vzít lupu :-| tak asi zkusíme nějakou tu alternativní medicínu když to tak čtu

Začni psát odpověď...

Odešli