• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Trocha krve při utírání zadečku po stolici, čím to je?

autor
@2hanah Určitě dám vědět. Zatím máme dodržovat pitný režim a jíst hodně ovoce a hlavně zeleniny. Příští týden se máme stavit :wink:
20. bře 2013 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@2hanah Jo a zkouším jí konečník mazat měsíčkovou mastí a zatím to vypadá velmi nadějně. Napadlo mě ho zkusit, protože já ho používala na šití po porodu a byla to paráda. Tak doufám, že to bude stále lepší a lepší :wink:
20. bře 2013 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@2hanah Tak jsme včera byly u paní doktorky. Malá má prý trhlinku na konečníku, protože má příliš velká hovínka. Dostala mírné projímadlo, probiotika a mastičku na mazání konečníku. Nejvíce nám však pomáhají rozpuštěná povidla v trošce másla. Malá od včera chodí na velkou bez problémů a nemusí ani tlačit. Od včerejší žádná krev ani trošilinku. Tak uvidíme jak to bude pokračovat. Léčbu máme na čtrnáct dní a pak se uvidí. Prý zřejmě malá zadržuje kakání, protože cítí, že ji tam něco pobolívá a od toho to je. Léčba by jsi snad měla naučit, že se dá kakat naprosto v klidu a že se nemusí bát. Pak by prý i po ukončení léčby mohlo být vše v pořádku, když bude vědět, že to jde i bez tlačení a vyčkávání. Tak uvidíme a doufám, že vše bude dobré. Držte nám pěstičky. Hlavně mému zlatíčku :wink:
29. bře 2013 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monalis To jste mi udělaly radost, holky, myslela jsem na Vás, je super, že je to jen taková ,,drobnost". Tak ať je malá brzy v pořádku a beze strachu :slight_smile:
30. bře 2013 v 00:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky,můj chlapeček to měl často...naposledy dokonce před rokem, občas má velký boban. :wink:
30. bře 2013 v 00:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monalis Ahoj, je to už starší diskuze, ale chci se zeptat, jak jste dopadli u doktorky\? Synovi je rok a ted se mu 2x objevila krev ve stolici. Chodí kadit málo - tak 2x týdně a má tvrdý velký bobek. Nechci ho brát zatím na žádná drastická vyšetření konečníku, ale mám strach. Děkuji za odpověď.....
16. únor 2015 v 07:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monalis Aha, tak už se mi tu teprve ted objevila odpověd..... takže už nemusíte :wink:
16. únor 2015 v 07:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@naomi6 Jj, v pohodě. Jen připíši, že vše dopadlo dobře a po čtrnácti dnech malou už nic při kakání nebolelo a tak se odnaučila bát jít na záchod. Do dnes vše bez problémů :wink:
16. únor 2015 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monalis Dobrý večer, nevzpomněla byste si na název krému, který jste používala na mazání? Moje malá má taky prasklinky a nic nepomáhá, už se to táhne delší dobu. Děkuji
18. únor 2015 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@daisy14 Mazali jsme Imazolem (ráno, večer) a měsíčkouvou mastí přes den. Držím pěstičky ať je malá brzo bez trápení :wink:
18. únor 2015 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek