Tupozrakost, chci nabídnout cvičení na tablet

zabalovacka
5. zář 2015

Dobrý den,chtěla bych Vám nabídnout cvičení na tablet.Sehnala jsem ho pro svou dceru a jsem s ním moc spokojená,Anežku to baví,víc než když chodíme na oční.Hanka

darling333
16. zář 2015

Dobrý den, syn nosí brýle a dáváme okluzor. Jsou mu teprve 3 roky,tak jsem se Vás chtěla zeptat,zda je cvičení na tablet, co máte k dispozici, i pro tuto věkovou kategorii. Děkuji za odpvěd.

darling333
16. zář 2015

@zabalovacka Dobrý den, syn nosí brýle a dáváme okluzor. Jsou mu teprve 3 roky, tak jsem se Vás chtěla zeptat, zda je cvičení na tablet, co máte k dispozici, i pro tuto věkovou kategorii. Děkuji za odpověď.

zabalovacka
autor
17. zář 2015

@darling333
Dobrý den,myslím si,že ano.Pokud je syn tupozraký,je to pro něj vhodné.Jde o systém Anna,pokud budete chtít,mrknětě na internetu.Jde o malování zvířat a pod nimi je šachovnice a potom hry.Já jsem ho našla a jsem moc spokojená a Anežku to baví.Jsou to hry jednoduché.pokud budete chtít,pošlu Vám kontakt na studenta který systém posílá za poplatek 990Kč za rok.Pracují s ním na očním oddělení v Pardubicích.Mějte se Hanka

darling333
17. zář 2015

@zabalovacka Dobrý den, Hani, děkuji za odpověd, dívala jsem se na net a je tam i kontakt na distributora Zanedlouho nás čeká kontrola na očním v Brně, tak se poradím s doktorkou.Mějte se krásně, zdraví Stáňa

zabalovacka
autor
18. zář 2015

Dobrý den,Stáňo.Já jsem ukazovala cvičení ortoptisce a libil se jí.Koncem září jdem na kontrolu,tak ho ukážu i lékařce.Tím,že je vytvořen ve spolupráci s očními lékaři a sestrami v Pardubicích jsem se nebála ho zakoupit.Mějte se Hanka

opticz111
13. říj 2015

Dobrý den,
Pro naše nejmenší chystáme v nejbližších dnech rozšířit naše služby o cvičení tupozrakosti pro děti.
Pro informace volejte 734 389 789 a domluvte si termín vstupní konzultace. V případě dotazů nás kdykoliv kontaktujte. Oční optika OPTICZ s.r.o Plzeň.

zabalovacka
autor
13. říj 2015

Dobrý den,děkuji za nabídku.Jsme z Nového Bydžova a chodíme tady na cvičení.Plzeň je pro nás daleko.

darling333
14. říj 2015

Dobré ráno, my jsme z Brna, takže to řešíme u nás. Děkujeme.

zabalovacka
autor
14. říj 2015

Dobrý večer,já nevěděla,že zpráva patří k Vám.To cvičení co jsem nabízela je možné provádět na tabletu doma.U nás je cvičení na očním jednou týdně a přes prázdniny vůbec.Proto jsem se snažila sehnat něco,aby mohla Anežka cvičit doma.Mějte se Hanka

rradka
6. kvě 2016

@darling333 Dobrý den, dočetla jsem se, že jste taky řešili tupozrakost u dítěte. Mému synovi (2,5 roku) dnes diagnostikovali tupozrakost. Můžu se zeptat, zda jste někam chodili oči procvičovat? Budu ráda za jakoukoliv radu. DOktorka nám předepsala brýle, ale víc info nedala a teďka koukám na net, že by se to dalo i procvičovat.
Děkuji

darling333
6. kvě 2016

Dobrý den, syn má dioptrie 2,5 a 3,0 a zakrýváme očičko. Chodíme do dětské nemocnice v Brně. Prozatím nám o procvičování nikdo nic neřekl, ale vím od kolegyně z práce, že její syn chodil do Bílého domu, kde je snad nějaká "skolka", kde děti očička procvičují. Možná by stálo za to, zeptat se Vašeho doktora. Já jsem na to při minulé kontrole zapomněla.

zabalovacka
autor
9. kvě 2016

Dobrý večer.U tupozrakosti je spousta cvičení.My chodíme jednou týdně na oční na přístroj se šachovnicí.Jinak se dá zakrývat oko při malováni,navlékání korálků,stavění kostek .......Když zjistili tupozrakost u Anežky,našla jsem na internetu systém Anna a tam je podklad šachovnice a dítě si kreslí přes ní obrázky a nebo jsou tam hry bludiště,had....Nahrazuje to i cvičení na očním,jen musíte mít tablet a do něj se program nainstaluje.Licence je na rok a stojí 990Kč za rok.Používají ho na očním v Pardubicích.Pokud budete chtít,můžu Vám poslat kontakt.Mrkněte na stránky systém Anna a uvidíte.Mějte se Hanka

vendulka
9. kvě 2016

@darling333 je tam ortoptika, kde se cvičí oči , my tam chodíme už přes 5 měsíců, máme strabismus (obě děti)
@rradka jsou různá cvičení - ortoptika stačí se domluvit s dr a chodit třeba do Bílého domu, dětské nemocnice nebo na soukromou kliniku
a dobré je i toto http://www.detskeoci.cz/popis-her/

leonkalejla
18. říj 2016

@zabalovacka dobry den, byla bych rada, kdybyste mi zaslala odkaz.Pomohlo by nam to.

zabalovacka
autor
20. říj 2016

Dobrý den,koukala jsem na stránky.Už je mají vylepšené,Já jsem to řešila s jedním studentem.Zadejte si systém Anna a najdete tam,že můžete zaslat vzkaz a také když ho budete chtít přímo kroky jak to udělat.Tak hlavně ať Vám pomůže,Anežku bavil.Záleží jak staré dítě máte.Mějte se a napište mi jak jste spokojená.Hanka

janavajka
17. dub 2018

Dobrý večer. Chtěla bych se zeptat, zda měl system Anna úspěch i u tak malych děti. Zda pochopily co s tim dělat. Mame tupozrakost na obě oči dioptrie 5 a 6. Resime to zatim dva mesice a nyni lepime střídavě obě očička. O cvičení nam zatim v detske nemocnici nerikali

zabalovacka
autor
23. dub 2018

Dobrý den,Anežce bylo šest let.Podklad je šachovnice a přes ní obtahují děti obrázky jednoduché a starší složitější.Pak jsou tam hry bludiště.....jsou to tři roky,nevím jak vypadá aktuální verze.Děti tam mají být omezenou dobu,třeba deset minut.Nevím jak máte staré dítko.Stačí dávat okluzor při vybarvování,navlékání korálků,stavění stavebnice....Pokud Vás ještě něco zajímá,ráda odpovím.Anežka má tupozrakost vycvičenou,zatím dioptrie zůstávají.Chodíme od pěti let na ortoptiku,ale důležité je cvičit hlavně doma.Mějte se Hanka

janavajka
24. dub 2018

@zabalovacka dobrý den, dekuji za odpověď. V lednu mel tri roky. Momentálně bojujeme se zalepovanim. A snazim se ho udrzet u nektere činnosti, kt jsem nasla na internetu aspon 15minut a snazime se to natahnout na pul hodinky. Takze se snazime najit to co by to zamestnalo na delsi dobu. Bavi ho knihy. Ale cteni jeste neni u nas v kurzu😉😁. Jsou na to treba i nejake knihy uzpůsobené pro tyto deti? Dekuji za info. JANA

zabalovacka
autor
24. dub 2018

Dobrý večer,o speciálních knížkách nevím.Jen mi v léčebně doporučili knihy 3d,ale nevím,jestli na to není pro starší děti..Anežce je osm let.Určitě stačí ,když butete prohlížet obrázky v knížkách.Asi by bylo lepší,zeptat se nějaké ortoptistky .Tak snad jsem Vám trochu pomohla.Hanka