• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Uzlinka na nozicke. Co s tym?

17. prosince 2007 
Ahojte baby. Nestretli ste sa niekedy s niecim podobnym? Vcera pri kupani som nahmatala malemu (10mesiacov) v ohybe, kde sa zacina nozicka-slabine, ci ako sa to vola, neviem presne, taku malu gulicku, asi uzlinku. Na druhej strane to nema, tak mam teraz strach, ze co to je. Nepoznate to niekto?
17. pro 2007 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
to má každý-nahmatáš si ji také :grinning: :wink: :wink: a na druhé straně ji bude mít asi menší tak si jí necítila. Je to normálně lymfatická uzlina, jako máme třeba v krku kolem ohryzku atd. :wink:
17. pro 2007 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ronie,tak to dufam ze to tak bude,si ma troska ukludnila,vylakala som ,lebo som si to fakt nikdy nevsimla :slight_smile:
17. pro 2007 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
buď úplně v klidu-jen když se uzliny opravdu hodně zvětší značí to většinou nějakou virozu, zánět, nemoc..ale pokud je malej v pohodě, bez teplot, tak je určitě vše ok :wink:
17. pro 2007 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no,je uz tyzden soplavy,tak zeby z toho?asi.
17. pro 2007 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to možné i když pokud jde o záněty horních cest, tak se většinou zvětšují uzliny na krku..spíš myslim, že zvětšená není jen že jsi jí našla, tak ti to přijde :wink: To je normální, že je jedna větší než druhá-on je v těle skoro pořád nějaký boj s bacili ačkoliv se to nemusí projevit jako nemoc právě proto, že to imunita takhle zvládá :wink: :slight_smile:
17. pro 2007 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek