• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Velmi časté čůrání a červené pupínky. Neštovice?

10. července 2012 
Dnes syn hodně často a celkem hodně čůral. K tomu má cca 10 - 15 červených pupínků. Můžou to být neštovice? Žádné jiné problémy nemá.
8. črc 2012 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak dnes jiz cura trochu mene, ale cervene pupinky ma stale, zatim nemeni tvar, barvu, ani velikost... nezda se mi, ze by byl pokousany - tady u nas skoro komari nejsou, pred par dny jsme byli v JČ a tam ho nic nepokousalo (na rozdil od nas)... co to muze byt?
9. črc 2012 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nevím jestli ty pupínky a časté čůrání mohou souviset. Co si pamatuju svoje neštovice, tak ty pupínky dost rychle přibývaly a začínaly se rozhodně měnit. Ale měla jsem je až v pozdějším věku, tak byly celkově agresivnější. A teplotku neměl ? Možná bych ty pupínky namazala třeba tea tree olejíčkem a pokud by to nemizelo, tak to raději ukázat doktorce.
10. črc 2012 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jsem byla s tím samým s dcerkou u doktora. Udělala se jí krupička na chodidlech a nožce od kotníčků dolů, taky hodně čůrá, víc než obvykle. Ale dle mudr. to souvislost nemá, pupínky jsou alergická reakce na pitomé kroksy co jsme dostali a čůrání může být z přechladnutí, jak teď lítá nahatá. Ale pokud si nejsi jistá, radši zajdi na poradu. Za to nic nedáš :slight_smile:
Neštovice by ho svědili, to bys poznala. Takže to asi ne.
10. črc 2012 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek