Vyrážka. Co by to mohlo být?

anetavojta
3. čer 2020

Prosím nevíte co by to mohlo být? Najednou se syn osypal. Neměl nic nového ani změna prášku. Foťák to moc nepobral ale je to lehce červené. Má to na zádech a brisku

balogis
4. čer 2020

A teplotu neměl nebo nemá?

anetavojta
autor
4. čer 2020

@balogis Neměl ani nemá. Ve školce se každý den měří

kotlik6
4. čer 2020

@anetavojta co výtěr z krku? Na strept.pyogenes?

anetavojta
autor
6. čer 2020

@kotlik6 no jestli mu to nezmizí, tak k Dr samozřejmě půjdeme. Zatím se zdá, že to trošku mizi

slunickovm
8. čer 2020

@anetavojta zjistili jste něco? U nas se objevilo večer něco podobného ☹ . Netuším co to je ani na co by to mohla byt treba reakce☹ . Trochu to pry svědí. Teploty žádné

anetavojta
autor
8. čer 2020

@slunickovm Nezjistili jsme teda nic, ale už to skoro nemá. Dala jsem mu Zodac, když to svedilo a odešlo to samo. Tak snad vám to taky brzo odezní 🙂

slunickovm
8. čer 2020

@anetavojta no dneska uz je to lepší, nic nesvedi, tak nevim. Moje babi to pry ma možná taky svedi ji mezi lopatkami, ale mela teplotu. Doktor ji dal leky na alergii. Je to divne.

anetavojta
autor
9. čer 2020

@slunickovm tak mi teda teplotu neměli. A jestli má teplotu, nemyslím že je to alergie. Nebo možná taky teplota s tím nemusí souviset. Jen se to zrovna sešlo dohromady. Jestli vám to už mizí, tak to je super. To bude už dobre. Jinak já jsem se ještě o tom bavila s doktorkou a ta říkala že to může být o reakce na potravinu kterou normálně jí. Mohla to udělat jen nějaká složka te potraviny

slunickovm
11. čer 2020

@anetavojta no uz nam to skoro zmizelo a večer se to objevilo znovu. Napisu si co jedl atd. Dojdeme na alergologii a uvidíme

anetavojta
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
anetavojta
autor
11. čer 2020

@slunickovm tak to bude určitě alergie. Tak ať Vám to dobře dopadne a zjistíte z čeho to bylo