Vyrážka. Co myslíte, že by to mohlo být?

10. únor 2024

Zdravím, synovi se udělala před několika dny vyrážka, má ji na obličeji, zádech, trochu na rukách a stehnech. Samozřejmě se chystáme k doktorce, jen mne zajímalo, jestli někdo neví, co by to mohlo být. Co se týče obličeje,tam je to nejvíce výrazne a ma to právě na tvářích. Teplotu nemá, sestou nemoc má prodelanou. Že by to byla alergie na praci prášek si nemyslím, v jídle taky nevím o ničem, co by jedl nového. Jsou mu 4 roky. Děkuji za odpověď

lentilkah
10. únor 2024

Pata nemoc?

autor
10. únor 2024

@lentilkah to by měl asi i jiné projevy ne? Horečku, bolest hlavy, únava...

lentilkah
10. únor 2024

Nemusi byt.

ladyhacek
10. únor 2024

neměl něco kyselého? podobnou vyrážku měl syn když snědl větší mnoštví domácí přesnídávky, byla kyselejší.
Jinak vyrážku může způsobovat i streptokok, u toho sice bývá teplota, ale kdo ví? Něbolí ho i v krku? jen takový nápad. Kamrádka právě teď měli anginu a syn byl taky osypaný

petramana
10. únor 2024

dost se tady na konikovi tohle posledni dobou resi - pata nemoc, casto deti nemaji k tomu nic jineho nez vyrazku.. Tato nemoc ted radi ve skolkach a detskych kolektivech

autor
10. únor 2024

@ladyhacek v krku ho prý nebolí, koukala jsem mu do něj a žádný povlak, nic takového, taky mne to právě napadlo 🤷

autor
10. únor 2024

@petramana děkuji za odpověď...do školky nechodí, v žádném kontaktu s dětmi jsme teď v týdnu nebyli, ale je možné,že třeba někde v obchodě to čapl, kdo ví...

karolina226
28. bře 2024

Ahoj, dceři ( 20 měsíců) se udělalo tohle na nohou, nevíte nekdo co to je?