Vyrážka na tvářích. Máte zkušenost?

pehaka
16. zář 2010

MŮJ SYNEK MÁ NĚJAKOU DIVNOU VYRÁŽKU NA TVÁŘIČKÁCH VYPADÁ TO JAKO MALÝ SHLUK POTNÍČKŮ A JÁ UŽ SI S TÍM NEVÍM RADY. ☹ kDYŽ JSME VENKU LEHOUNCE MU TO ZČERVENÁ NEBO TŘEBA VE VODĚ JINAK TO TÉMĚŘ NENÍ VIDĚT JEN NA DOTEK JE TO TAKOVÉ DRSNĚJŠÍ. NEMÁTE S TÍM NĚKDO ZKUŠENOST? UŽ JSEM VYZKOUŠELA DOST KRÉMŮ, BEPANTHEN, INAFADOLAN..NIC NEZABÍRÁ..NEVÍM SI S TÍM RADY DR. MI ŘEKL, ŽE MU TO ZMIZÍ ,ALE UŽ TO MÁ VÍCE JAK PŮL ROKU A STÁLE TO NEMIZÍ .jINAK MÁ KRÁSNOU KŮŽI PO CELÝM TĚLÍČKU JEN TY TVÁŘE...☹ MOC DĚKUJI ZA KAŽDOU RADU...HANKA

atreides
16. zář 2010

Nám na to dr. předepsala nějakou mastičku přímo z lékárny, řekla bych, že to byla lékařská vazelína, jinak jsem jí to ještě mazala Niveou do chladu a větru a taky vším možným, ale hlavně jsem pravidelně promazávala. Dnes je to už dobrý, ale co pomohlo netuším.

marinka
16. zář 2010

Něco takového měla Anička asi v půl roce, taky jsem ji mazala vším možným a nic nepomáhalo, nakonec na to úžasně zabrala Holtova mast. Sice to hnusně smrdí, ale stačilo namazat před spaním a ráno to bylo mnohem lepší a po dalším mazání vyrážka úplně zmizela a to už ji měla na celých tvářičkách i čele. Napsal nám ji tenkrát dr., ale dá se koupit i v lékárně bez předpisu..Tak to zkuste 🙂

kutcher
16. zář 2010

Jj Holtovka nám přesně na to samý zabrala do 3 dnů, ale nám ji teda doktor napsal hned a bez keců - smrdí to teda hrozně. Nevím jestli holtovka je něco jako višňovka, ale páchne to stejně.

beruska2x
16. zář 2010

Nam takhle zacal atopicky exem ☹ pomohl Jarischuv roztok - potirat tamponem...

rewq
17. zář 2010

Ahoj maminky, tak tenhle problem už máme od jara! Já nejdřív myslela, že je to po zimě, z mrazu, tak jsem to natírala krémy, které jsou ta to určené, pak nám dr. doporučila krém od Biodermy (hodně drahý, bez předpisu), který je speicálně na obličej. Nezabralo. Pak imazol plus, nezabralo. Pak pumafukort, nezabralo...a já nevím, co ještě. Teď na to máme nějakou namíchanou z lékárny, snad zabere, ale máme to už 14 dní a nic☹( Dr. říkala, že je to tak na měsíc, tak to ještě nevzdávám, ale už tomu moc nevěřím. 😒 Ségřina holčička to měla taky, dostala kortikoidy a za 3 dny to bylo pryč a už se to nevrátilo. Za 14 dní zkusím asi sama tu Holtovku, jak radíte. Ale už mě to štve 😠 Tak, jak píše pehaka - krásný kůžička po celém, tělíčku. Jen ty tvářičky.

reynocek
18. zář 2010

Taky jsme dostali Holtovku a Jarischův roztok. Včera jsme na noc namazali poprvé a už ráno se mi to zdál bledší. Tak snad už jen párkrát a bude to pryč.