Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Vysoká teplota, bolest bříška, co by to mohlo být?

calvac
1. črc 2015

Holky, včera synek (4,5 roku) chytil teplotu nejdříve 37,2, pak do večera 39 a v noci 40. Stěžuje si na bolest kolem pupíku. Dnes má celý den 40, po sražení vydrží jen 3 hodiny a pak zase 40. Byli jsme dnes u doktorky - měřeno CRP po necelých 24 hodinách a bylo 5, moč ok, slepák to prý není. Zítra bude výtěr z krku. Mandle jen zarudlé, uzliny mírně zvětšené. Asi prý viróza. Nemáte některá zkušenost s tím, co by to mohlo být? Děkuji.

mandala
1. črc 2015

@calvac Může to být jen viroza, může to být cokoliv jiného, našim dětem bolí bříško u všeho, nejvíc asi při angíně. ☹

amazankova
1. črc 2015

Můj 5-ti letý syn měl toto asi před měsícem,ale s vysokým crp. Výtěr negativní,rtg plic negativní,akorát na ultrazvuku břicha měl zvětšené uzliny. Pořad jsme lítali na kontrolní odběry,nikdo nic nediagnostikoval,po 3dnech crp kleslo. Prý se o něho něco pokoušelo,ale tělo se s tím vypořádalo samo. A ještě v minulosti měl také to samé,ale vyklubala se z toho angíny,i když v krku ho nebolelo.
TAk ať jste brzy zdraví😉

calvac
autor
2. črc 2015

@mandala Děkuji moc za odpověď. Dnes máme výsledku z výtěru krku - zlatý stafylokok. Zatím neléčen. Malý má krk docela bíle povleklý a to za týden odjíždíme k moři. Bojím se, aby ho to tamy nechytlo znovu. To nevím, co bychom dělali.

calvac
autor
2. črc 2015

@amazankova Děkuji moc za odpověď. Dnes máme výsledku z výtěru krku - zlatý stafylokok. Zatím neléčen. Malý má krk docela bíle povleklý a to za týden odjíždíme k moři. Bojím se, aby ho to tamy nechytlo znovu. To nevím, co bychom dělali.