Zahleněná od narození, máte zkušenost?

veronikamuskatova
3. říj 2017

Dobrý den maminky. Jsem tu nová, zaregistrovala jsem se jelikož pátráme kde můžeme. Máme doma 4 měsíční holčičku. CCA od 3 týdnů narození je strašně zahlenena. Hleny zvrací, nemůže dýchat... ve chvíli kdy nespí dýchá pusinkou ale noci jsou masakr... Zkoušeli jsme už kde co...od mořské vody ( sterimar a pod.), kapky do nosu ( nasivin a pod.), antibiotika ( pamycon), odhlenovaci kapky ( ambroxol, prospan). Už jsme na Nutrilonu Alergy Care kvůli vyloučení alergie na kravskou bílkovinu. Máme za sebou ORL - výtěry negativní ( pouze zlatý stafylokok). Potní stěr na vyloučení cystické fibrózy negativní. Prosím máte s tímto někdo zkušenosti? Už jsem zoufalá, je mi jí neskutečně líto a hlavně už mám opravdu strach... Děkuji za jakoukoliv reakci.

zmrzlinka
3. říj 2017

Zkusila bych ještě dětského alerologa-imunologa.Mozna ještě jineho ORL doktora.Drzim mooooc palečky.

evjun
3. říj 2017

Nas syn byl take porad zahleneny a nakonec mu byla na alergologii diagnostikovana alergie na roztoce.

komanka
3. říj 2017

Ahojky Verčo, u nás to bylo hodně podobné. Po 3 letech pátrání a lítání po doktorech - neprůchodný slzný kanálek 🙂 Malá byla operativně v narkoze, protože už byla velká na ambulantní zákrok 🙂 Zprůchodnili jí kanálek a od té doby má beruška klid, sem tam má klasickou rýmu jako každé dítě, ale už ne tu chronickou.