• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zánět pindíka, máme jít hned k doktorovi?

Ahoj holky, malý (18měs.) má červenou předkožku a je vidět, že ho to bolí, když čůrá, tak pláče. Myslíte, že máme jít hned k dr, nebo bych mu mohla nějak pomoct sama? Nenechá si na něj moc sáhnout. Děkuji za radu.
14. led 2014 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
to už se nám párkrát stalo. Stačilo nanést silnou vrstvu bepanthenu a hned byl klidnější. Občas se tam malému udělala taková mikro trhlinka a jak čůral, tak ho to pochopitelně štípalo. Takže jsme při každém přebalování očistili, namazali a za dva dny to bylo dobré...
14. led 2014 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Pokud jde kůžička malému přetáhnout a tudíž tam není zánět,taky bych to léčila mastičkama.Nejstaršímu synovi přetahovat nešla a měl zánět,který se pak musel řešit nástřihem :frowning2: .
14. led 2014 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bude tam mít asi infekci, nejrachleji zabírá Framykoin, ten ti ale musí napsat dr. Tak bych tam zašla, napíše ti mast a příště už víš co a jak :wink:
14. led 2014 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zkus sedaci koupele v odvaru z rapiku...a at cura ve vode neboli to tak...a pripadne ten framykoin:wink:
14. led 2014 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Syn taky měl. Byli jsme u DR, protože je to opravdu bolestivé. Taky si nechtěl nechat sáhnout, ale je potřeba trochu přetáhnout, aby jsi mohla omývat odvarem z heřmánku nebo černého čaje. Osobně doporučiju návštěvu DR, napíše mastičku a za chvilku je bolest pryč. Pokud pláče při čůrání, tak bych návštěvu DR neodkládala
14. led 2014 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Nebo sedaci koupel ve slabem roztoku hypermanganu, funguje skvele (a mmch i na holčičky)...:wink:
14. led 2014 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek