• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zarostlý nehet u kojence. Máte zkušenost?

16. července 2014 
Holky,chci se zeptat,máte některá zkušennosti se zarostlým nehtíkem na nožičce. Mě se to stalo u palce maličkého a zjišťuji,že se mu to začíná dělat i na druhé nožičce. On má zvláštní tvar špičatého palečku a přesto,že jsem to zastřihla vodorovně,tak se mu to podebralo. Po Velikonocích ho vezmu k doktorce,ale jsem z toho celá špatná....
23. dub 2011 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milejdy - malá to má od malička na obou palečkách na nožičkách a přesto, že se snažím stříhat nehtík rovně, u palečků to prostě nejde. Ale nikdy ji to nehnisalo, nechávala jsem to kontrolovat i Dr. na prohlídkách. Jen ty nehtíky na palečkách jsou teď (1,5 roku) takové zdeformované. Možná by nebylo od věci zajet na dětskou chirurgii (pohotovost). Pokud to hnisá, tak ať se na to radši podívají, příp. s tím něco udělají nebo poradí co s tím.
23. dub 2011 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj...myslim, ze to mel kamardky syn jako miminko --byli s tim na chirurgii
23. dub 2011 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
me to delali nekolikrat,kdyz sem byla mala a i ted--byla to silena bolest jak to zarostlo hluboko-neslo stim nic delat nez honem na chirurgii.
ani to neboli,pichnou injekci do mista.to jen trochu stipne a pak to ostrihaji az do hloubky a zavazou.v pohode stim fungujes.urcite tam zajed,protoze pak se muze stat,ze to bude moc a budou mu muset sundat cely nehet :frowning2:
23. dub 2011 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo,vám se to řekne,vem ho na chirurgii,tady v tom zapadákově....volala jsem Dr.,tak bude v ordinaci v úterý po svátcích,tady je svátek v neděli a pondělí. Mám mu na to dávat betadin (to je jako český ajatin nebo podobně,už si nevzpomenu) a ještě jednu mastičku Bactroban. Pak jsem volala kámošce (ona je taky doktorka),tak mi doporučila to samé....zítra se možná za mnou zastaví a podívá se malému na ty nožičky. Já se fakt zblázním! Stále máme něco kolem prcka. Když už má pupečníkovou kílu,ta je prý nepatrná,ale přece. Pak se ohodil vyrážkou,tak to jsme už zmákli taky a na to měl stomatitidu,tak jsem mu pusinku musela uvnitř mazat gelíčkem. No,hrůza! Je to mé druhé dítko,ale tohle jsem s první Kačenkou nezažila nic obdobného ani náhodou!
:frowning2:
23. dub 2011 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Díky všem za zájem a odpověď..... :wink:
23. dub 2011 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer maminky,

do naší Wiki knohovničky byl přidán nový článek http://www.modrykonik.cz/zarustani-nehtu/ Zarůstání nehtů.
Budu moc ráda, pokud se Vám podaří vyšetřit chviličku a podělit se o své zkušenosti s tímto nešvarem i s ostatními maminkami, které třeba zrovna trápí totéž. Vaše rady, tipy a zkušenosti jistě velmi ocení :slight_smile: .

Předem Vám velice děkuji za Váš čas a také za to, že pomáháte Wiki knihovničku tvořit a rozšiřovat o cenné informace :slight_smile:!!

Krásný letní večer všem
Denisa
@milejdy @kris2008 @eloana @beruska24.9. ... a další :slight_smile: .
16. črc 2014 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek