Zkušenosti z plenkami a plenkovými kalhotkami Pampers Premium Care.

lesloups
22. led 2020

V létě se nám narodila dcerka, naprosto zdravá, žádné problémy. Od začátku jsme používali plenky Pampers Premium Care, se kterými jsme byli naprosto spokojeni. Ano BYLI. Bohužel po načnutí nové koupené várky těchto plenek a planekových kalhotek se dcerce objevila vyrážka, kterou předtím nikdy neměla, a která se stále zhoršuje. Začli jsme pátrat, co se změnilo. Zjistili jsme, že zatímco dříve kupované pleny byly vyrobeny v UK, nová koupená várka byla vyrobena v Polsku. Věc jsme řešili už i s výrobcem a prodejcem. Prosím tímto všechny maminky, které mají obdobnou zkušenost, aby se také vyjádřily, a to nejlépe přímo u výrobce (bezplatná linka 800 113 322 - operárka byla vstřícná a empatická). Předem děkuji a věřím, že čím více nás bude, tím více a zodpovědněji se bude výrobce daným problémem zaobírat a hledat příčiny a řešení, aby se to už neopakovalo, zvláště když se jedná o zdraví těch nejmenších.

hermia
22. led 2020

ja teda v porodnici mela taky jednicky a pohoda, doma se otevrel novy balik dvojek a ne nebyla to vyrazka a ani opruzenina ale doslova spalenina po jedne jedine plence. takovy plač bolesti nikdo nechce slyset sve dite! bohuzel me tenkrat (pred rokem) nenapadlo resit a pleny jsem okamzite vyhodila, zadupala...

katkapavlik
23. led 2020

@lesloups ahoj já jsem Pampers také vyhodila byly úplně k ničemu. Na doporučení jsem začala kupovat v dm pleny baby love a jsem spokojená a malý také neprotékají pokožka není červená nakupují tam už vše kosmetiku pro malého i kojenecké pokračovací mleko. Německá kvalita i pediatr mi doporučil toto mléko má prý dobré složení a malému chutná

zatecka0
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sabca21
22. dub 2020

přesně, úplně k ničemu, mě kamoška dala na vyzkoušení bella happy a ted uz jine ani nekupuju, jsem rada, ze je mala v pohode, tak nebudu riskovat ze koupim neco jinyho a bude to zase na prd