Zmenšení krčních mandlí. Máte zkušenost?

jess20
4. čer 2022

maminky prosim o zkusenosti. Musíme jit na vyndani nosnich mandli a zmenšeni krčnich. Máme spánkove apnoe a je to horor kazdou noc polohuju a presto ma zastavy dechu je to hruza. Navic ted samozrejme nespim protoze mam strach hlavne z tech krcnich. Hledala jsem na diskuzich ale moc jsem nenasla. My jdeme na zmensení plazmovou koblaci. Nikde zadne poradne zkusenosti nebo diskuze jak se to komu hojilo. Prosim muzete napsat vase zkusenosti s hojenim po zmenseni kcnich mandli? Nejvice se samozrejme obavam pooperacniho krvacení mam nervy v kyblu. děkuji

camelinka
4. čer 2022

@jess20 Bud v klidu, dnesni medicina je na lepsi urovni, nez kdyz ja byla pred cca 20 lety, ale i to bylo v pohode a zadne komplikace nenastaly, jen me bolelo v krku, jak pri angine. Dcera byla na nosni a taky v pohode.
Nechaji si vas tam na pozorovani a bude to dobry 😎👍

zmrzlinka
4. čer 2022

@jess20 když synovi brali mandli ,tak tam byl chlapeček ,kterému ještě zmenšovali krční a odpoledne po zákroku si hráli spolu v herně...a holčička co byla s nima tak ji bylo špatně a ležela...kadždy to nese jinak.
Ale zákroku bych se nebala...já mám krční úplně pryč a nelituji.Hodne mne trápili a od té doby nemarodim vůbec a je to už 18 let ...

camelinka
4. čer 2022

@zmrzlinka mam to stejne 🙂