• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Znovu červený vpich okolo náušničky po zahojení

Ahoj holky malá má asi měsíc píchnuté naušničky, zahojilo se to asi za 3 týdny a dnes jsem si všimla, že to má okolo jedné naušničky zase zarudlé. Nevíte co s tím? Zbyla mi Framykoinová mastička, tak jsem to tím namazala. :unamused:
9. dub 2008 ve 13:36  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tím Framykoinem asi nic nezkazíš. Kdyby se to nehojilo, zašla bych pro jistotu k doktorce...
9. dub 2008 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
děkuju, když ona si teď ty ouška ojevila a pořád za ně tahá, tak to může být asi i tím :slight_smile:
9. dub 2008 ve 20:07  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme náušničky 2 dny a má to krásné nevím ale nám dokor řekl, že to nemáme ničím mazat a nemusíme ani protáčet, že ty masti spíše ty záněty vyvolávají ale já raději trochu protáčím kámošky to taky tak dělaly a vše v pohodě
10. dub 2008 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Suki my máme nušničky 2 měs. a taky se nám najednou začaly ouška zanicovat,dokonce se jí tam udělala hnisavá kapsa..vymačkala jsem to a mazala 3krát denně framykoinem a vždycky tu naušničku protočila,aby se to dostalo všude a za 2 dny dobrý..
10. dub 2008 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek