• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zvláštní pupínky na nohou, setkaly jste se s tím?

26. března 2014 
Ahoj maminky! Dceři se udělali na nohou zvláštní pupínky a pomaličku jich přibývá. Má je už 5 dní a nevím zda letět k dr.(abych pak nebyla za de...). Má je jen na nožičkách nebo spíš na stehnech. Malá si to nedrbe ani ji to nebolí. Setkala jste se s tím některá? Přidávám foto i když kvalita je děsná. Nejde to pořádně vyfotit.
26. bře 2014 ve 14:13  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Nemáte kočku či psa? Vypadá to jak kousance od blechy, ale samozřejmě být nemusí. Už ty bestie po zimě totiž ožily :(
26. bře 2014 v 16:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Může to být i kousnutí štěnice, to jsou nehorázně odolné, neviditelné bestie :( My se jich letos zbavovali, přistěhovaly se k nám odněkud z baráku od sousedů. Držím palce, ať to není žádná taková havěť a je to jen něco neškodného!
26. bře 2014 v 16:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Původně jsme si mysleli že to jsou blechy. Psy máme dva. Oba jsme vystříkali a vše vyprali a převlékli. Ale pupínky se jí objevili další. O stěnicích jsem také četla ale to by jsme měli všichni. Má to jen malá. Ze začátku jsem se lekla, že to jsou neštovice ( měla je teď neteř). S tou jsme ale už nějakou dobu nebyli ve stiku. Pupínky jsou stále stejné. Nemají puchýřek. Tak snad to brzy zmizí. Už mě nic nenapadá.
26. bře 2014 v 17:17  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ještě mě napadlo, že by to mohla být opožděná reakce na očkování. Před 3 týdny jsme byli na očkování skalničky, příušnice, zarděnky vakcínou Priorix. Zajdu s ní k dr.ať mi poví co to je. Ať mám v duši klid.
26. bře 2014 v 18:18  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek