Zvracení u 3,5letého 4x za noc

verunkabu22
17. kvě 2019

Ahoj holky. Potřebuji poradit. Syn od půlnoci zvrací asi tak 4x za noc. Ráno když vstal snědl pár sušenek a lokl si párkrát čaje. Ale pak dostal chuť na špagety s kečupem (no a já z radosti, že má na něco chuť jsem je dala) a od doby za zvrací. Zvracel i vodu. Teď mi švagrová dovezla z lékárny nějaké sáčky rozpustné ve vodě (ORS z Dr Maxe), po žličkách mu je dávám a zatím dobrý. Ale teď nevím co. Zkusit mu dát nějaké jídlo? A co napití?

zmrzlinka
17. kvě 2019

Po lžičkách studený, sladký ,černý čaj a když nebude zvracet ,tak piškoty a jestli to bude tolerovat tak přidávat.

bayt
17. kvě 2019

@verunkabu22 Já bych dala oslazený, vychlazený černý čaj...a jídlo bych nedala. Až zítra suché pečivo a uvidíte.

ladyhacek
17. kvě 2019

Studený černý čaj a doporučuji tabletky antimetil synovi pomohli druhý den bez zvracení ( zvracel i piškoty)

verunkabu22
autor
17. kvě 2019

A co kousek Kinedrylu, nemáte s tím zkušenost?

zmrzlinka
17. kvě 2019

Kinedryl můžeš skusit.Nekomu zabere a někomu ne.

jipe
17. kvě 2019

já mám dobrou zkušenost s hydratačním roztokem kulíšek, jinak na start zkusit piškoty, suchý rohlík, pak třeba rýži s mrkví a kuře na vodě...

verunkabu22
autor
17. kvě 2019

Díky, moc. Snad to bude dobrý. Hrozně se bojím dehydratace. 😟

pokoda
17. kvě 2019

Nám Dr. říkala, ať hlavně dáváme neperlivou neochucenou minerálku a černý čaj lehce oslazený (ideálně fruktopurem nebo nějakým ovocným cukrem). Kulíšek je taky super, ale naše ho nevypije. Když 24 hod nezvrací, tak můžete opatrně zkusit suché pečivo, těstoviny, později kuřecí maso( bez kůže!) vařené na vodě s mrkví a těstovinami nebo rýží. Na pohotovosti dceři dávali čípek proti zvracení a ten teda zafungoval, už to byl extrém, ale nevím, jestli se dají volně koupit...

irena1111
18. kvě 2019

silný hořký černý čaj, dát do lednice a po lžičkách během dne dávat pít, můžeš mu dát i trochu studené coly. K jídlu piškoty, suchý rohlík a pokud bude vše ok tak můžeš pomalu přidávat třeba rýži, kuřecí maso atd.