Má vaše miminko rádo nanášení krému?

jitka_avene
18. zář 2014

Aplikace zvláčňujícího přípravku po koupeli posiluje kožní bariéru, která, když je funkční miminalizuje riziko alergické reakce, dehydratace, vzniku šupinek a olupování. Ze začátku to u nás byl boj, to když dcerka už se obracela od 4 měsíců a při každém rozbalení z pleny chtěla co nejrychleji "zmizet" 😎 . Jak to je/bylo u vás?

jakata
18. zář 2014

naše malá si nanášení krému užívala už jako mimčo a vydrželo jí to do dneška (2 roky). Občas si i sama přinese krém a říká: ´žáža (záda) a chce mazat. 🙂

salomee
18. zář 2014

..od malička to rád moc neměl, já tím pádem taky ne..🙂.. když u nás byla třeba babička a já koupala, tak jsem pak tak nenápadně říkala, jestli ho nechce namazat...a i ona pak už začala říkat, že ne😀..ale teď, co je větší, to už je jiné, to by se mazal furt.. a všude a samozřejmě sám..ale drží, i když mažu já, už se s ním člověk domluví, pokud nemá jeden ze svých záchvatů vzdoru...a na svůj věk rozezná podezřele mnoho kosmetických přípravků a ví, co se na co používá a jak se to jmenuje😀.

socina
18. zář 2014

malé je 19 měsíců a stále boj, hlavně opalovák. Tělový krém docela zvládá ale musí u toho patlat maminku

punkzuza
18. zář 2014

Malej od malička co jsem ho po koupání mazala tak se strašně chechtal a líbilo se mu to.Děláme baby masáže takže mažeme a masírujeme někdy i 20 minut,je to takový náš rituál po každodenním koupání.Teď je mu 18 měsíců a rád se maže sám.Vždycky si vezme mastičku do ruky a pak na prstík a roztírá si to na bříško a nožičky 🙂

luckateri
19. zář 2014

když mažu krémem tělíčko, tak mi přijde, že si to i celkem užívá, zvlášť záda. ale jakmile chci namazat obličejík, tak to přímo nesnáší

lenkalenulka
19. zář 2014

No musim rict ze moje trimesicni dcerka moc mazani nemusela-mazala jsem olejickem a ted jsem koupila telove mlicko s levanduli a uz kdyz ho zahrivam v rukach tak najenou zbystri a kouka a vylozene čucha...a to se ji libi... asi ji ta vune zaujala... je to zvlastni a krasne🙂