A co takhle USÍNÁČCI?

misa_fisherprice
Moderátor
10. lis 2017

Vzpomínám si, že moje dcera nikdy nebyla veliký spáč. Vždycky jsme jí před spaním zpívali, když byla větší tak četli pohádky a ona vždy ještě více ožila😉.

Nooo, když se teď tady dívám na PLYŠOVÉHO HROŠÍKA PROJEKTOR NA ZEĎ - nemusím si ho ani pustit, aby mi zpíval uklidňující ukolébavky, či vydával zvuky přírody nebo jemné šumění, já bych totiž spala hned😇
A to vůbec nemluvím o tom, že hrošík umí spustit ze svého hřbetu jemnou záři plnou hvězd, která vám doma vykouzlí hvězdné nebe.
Můžete si hrošíka pustit a on vám hraje 30 minut uklidňující hudby.

Já ho pouštím a 30 minut se vrhám do říše snů😍.
A co u vás?
Máte doma USÍNÁČKY?

dasinaa
10. lis 2017

Krásný usínáček. Právě čekáme první miminko, určitě něco pořídíme. Tento vypadá moc hezky, aspoň máme tip. 😊

dc2015
10. lis 2017

Za nás teda nic, co hraje, to bylo naopak vždycky na obtíž, ale náš syn usíná s autobusem :D On je v některých věcech speciální 🙂

laamanta
10. lis 2017

Náš malý usíná s pejskem. Jak ve dne tak večer... 🙂🐶

minonnka
10. lis 2017

Vypadá nádherně, ten by se mi hodil s tím šumem, když byl Tom miminko, hrozně špatně spával, krátkou dobu. Byl to děs. Zabírala jen náruč a dlóóóóóuhé kojení 😀
Teď si berou na spaní různé plyšáčky, každý večer je výběrové řízení na plyšáka na spaní 😀 A k tomu nám svítí autíčko co promítá hvězdy na zeď, jen mu před pár dny došla šťáva, tak to musíme pořešit...
Dcerce jsme koupili jako melé tu sovičku 🙂

dzannett
10. lis 2017

Nemame. Je krasny. Musime taky poridit. Budou nam 3 mesice 🙂

misssunday
10. lis 2017

@verunkanatalka jejeee tajné 😀❤

pavca1982
10. lis 2017

Nás uspává zatím jedině prso, ale pejsek a sestřička jsou na hraní bezva😉

lucka2092
11. lis 2017

Šimonek (18.měsíců) usne jen,když se přitulí k medvídku butterfly ,bez něj neusne. Natálka (4roky) ta usína se svou panenkou, kterou ji Šimonek donesl když se narodil

lagerthaa
11. lis 2017

Majdy jediný usínáček je prso :( ráda bych ho nahradila nějakým, aby mohl uspávat taky někdy tatínek ;)

minonnka
11. lis 2017

@lagerthaa 😀 To by tatínek musel mít připnuté silikonové prso (jak bylo v komedii Jeho fotr, to je lotr) , jinak nemá šanci 😀 Nic nemůže nahradit maminčino uspávadlo 😀 Natálka mi nedávno řekla, se zamilovaným pohledem na prsa Maminko, já bych si tak chtěla dát tvé prsíčko s mlíčkem 😂 😂 😂

lagerthaa
11. lis 2017

@minonnka :D :D :D

nikinelinaty
11. lis 2017

Tsknunnas fungoval venek konečně už je mladší relativně ok, ale co 2 vevedly máme i strom nastrojeny vánočními ozdobami ;))
To menší je hrozne číslo s kupodivu večer padla poprvé jako balík.
Ale co budu dělat v zimě nevím ty noční sovy jsou katastrofa 😈

nikinelinaty
11. lis 2017

To vudeo je tak krásně ještě s tím miminkem, asi to působí na mne ještě víc.
Ten nás dle tchxne jen vytřeštěne sleduje na tatínka se včera díval jak kdzbx ji sto let neviděl natož až ho uvidí ostrihaneho ;))

goldenboo
13. pro 2017

Zatím vede plena přes hlavu, když není, tak si tam tahá cokoliv najde kolem. Máme i usínáčka, toho má do druhý ruky :D

claudie89
13. pro 2017

Malý ma rad cokoliv v rucicce,hlavně teda me či manželovo pyzamo😂 usinackovi nepřišel na chuť😕 nevím zda potřebuje do ruky toho hodně či co,ale je to škoda,usinacci jsou krásní..no muzunsi pořídit jeden pro sebe co😂