SOUTĚŽ o mlíčka HiPP JUNIOR Combiotik

lidka_hipp
12. říj 2015

Pije vaše batole mlíčko? To je dobře, protože tu mám soutěž pro všechny maminky, které mají doma batolátka 🙂 Mám tu připraveno 5 balíčků se 4 kusy batolecího mléka HiPP JUNIOR Combiotik. Nejen malá miminka potřebují ke svému zdravému vývoji mlíčko, ale také pro větší děti je mlíčko velmi důležité. Stačí, když mi napíšete, proč by batolata měla pít mlíčko a pět nejzajímavějších odpovědí odměníme naším mléčným balíčkem 🙂

Tady malá nápověda: Batolecí mléka HiPP JUNIOR Combiotik obsahují jako jediná na trhu unikátní komplex probiotik a praebiotik, který je velmi důležitý pro zdravé bříško, ale i vývoj imunitního systému. Velmi důležité jsou i esenciální omega-3-mastné kyseliny, které jsou potřeba pro rozvoj mozku a nervových buněk. Další nápovědu hledejte na mém blogu 🙂

matous24
13. říj 2015

Vsechna pozotiva uz tu od maminek zaznela a vsichni se shodneme na vyhodach piti mleka i v batolecim veku... Dostatek vitaminu, podpora jejich zazivani, imunitniho systemu, a tak dale. ale napada me jeste jedna vec... Kdyz vidim maleho s flaskou mlicka, jako by nekdo vratil cas a ja mela doma zase to malinke krasne miminko... 😀 🙂

linnax
13. říj 2015

Mé dítě mliku extra neholduje, ale vždy si rano da aspoň malou porci a vím, že tím jsem svemu diteti dodala důležité látky, které potřebuje ke svému spravnemu vyvoji mozku a podpory imunity. Mliko budu podavat tak dlouho jak je potřeba.

bizonka1
13. říj 2015

Adélka sice ještě pije mlíčko ode mně, ale už se po Vánocích chystáme skončit a proto chci vyzkoušet mlíčko umělé, obsahují hodně vitamínů, probiotika, prebiotika a taky tolik potřebné železo🙂 Kojením proto rozhodně naše mléčná dráha neskončí, hezký den 😉

liilyy
13. říj 2015

Sama pouzivam behem pochmurneho podzimniho pocasi probiotika a prebiotika. Vim moc dobre jak jsou prospesne aby strevni zazivani bylo v rovnovaze kvuli podpore imnunitniho systemu. Takže volba mlika Hipp s obsahem probiotik a prebiotik byla jednodussi. Deti potrebuji i omega 3 nenasycene mastne kyseliny, jelikož maji kolem sebe tolik podmetu k prozkoumani a pro vyvoj mozku je to idealni.

janicka53
13. říj 2015

Proč je mléko pro mé dítě důležité:

H rnek-dva a hned je lepší každá hra
I deálně dítě se díky němu ze mě stává
P řebírá mě k životu, jak mamku její káva
P itný režim s mlíčkem doplním

J e plné vitamínů, to já vím
U ž navždy mu věrní budeme
N aši přízeň slibujeme
I díky němu vyroste ze mě velký chlap
O čka mé hovoří o tom, že ho mám rád
R aději mi tedy alespoň jednu krabici pošlete, radost mi tím uděláte

kutr26
13. říj 2015

No přece aby ty naše děťáka byly zdravé,krásné a rostly jako z vody 😉

mimar
13. říj 2015

pro zdravý růst a hodně vitamínů.

muribana
14. říj 2015

Protože chutná a já vím, že dávám malému to nejlepší.
A navíc spotřebujeme nejen obsah plechovky, ale i samotnou plechovku třeba na pastelky!!! 🙂 😉 🙂 🙂

lisha
14. říj 2015

Proč že mají batolata mléko pít?
Aby byla zdravá, fit.
Navíc je to dobré na uspávání,
náš Jeník jak má flašku, chrní. 🙂

mina_
14. říj 2015

Syna jsem kojila do dvou let, mému okolí to přišlo dosti úchylné, ale věřím, že jsem mu tím dala dobrý základ pro život. Teď už je ve školce a zatím nás žádné vážnější nemoci nepotkaly. Od dvou let pije synek klasické kravské mléko a občas dostane domácí kozí mléko, které mu také moc chutná. Snídani bez "kakaička" si v podstatě neumíme představit. Pokud bych z nějakého důvodu nemohla kojit, tak bych se jistě podívala po UM, aby měl syn vše co potřebuje.

lucy_89
14. říj 2015

Myslím si, že je pro malé děti přirozené pít mléko. Pokud nemohou být déle kojené, tak je asi dobré jim nahradit MM alespoň nějakým UM. Aby to pro ně nebyl takový šok, najednou úplně bez mléka. Navíc WHO doporučuje kojení do 2 let. Takže pokud dítě kojené není, mělo by dostávat alespoň UM.
Obsahuje samozřejmě spoustu prospěšných látek, které jsou již uvedeny v předchozích příspěvcích.
Navíc jsou období v životě batolat, kdy se necítí zrovna nejlépe a nechtějí příliš jíst. V takovém období většinou jediné, co přijmou, je právě mléko. Takže pomůže překlenout takovéto období.
Ale třeba odlišný pohled - můj Dr. je proti pití kravského (a jiného živočišného) mléka - prý nejsme telátka a mléko od krávy tudíž pít nepotřebujeme 😀

ejicul
14. říj 2015

Mléko i po prvním roce života je jednou z nejdůležitejších částí jídelníčku, UM obsahuje probiotika a prebiotika, důležité vitamíny prostě vše co batole potřebuje a kravské mléko mu dát nemůže. Já jsem kojila do 15 měsíců protože dcera UM odmítala, pak jsem přestala kojit a dávala kravské mléko a UM zkoušela "po troškách". Cca po měsíci jí tak začalo chutnat, že se nyní na něj tak těší, že když vidí láhev na UM tak skáče radostí, je to jedna z mála pochoutek na které se opravdu těší.

petulinavav
15. říj 2015

Většina maminek asi píše o tom, jak je pití mlíčka prospěšné ze zdravotního hlediska, to vše se dá vyčíst samozřejmě všude na internetu. I pro mě je toto samozřejmě velice důležité, protože vím, že i když přes den toho kolikrát moc nesní - často mi odmítá sníst oběd, dá si třeba jen pár lžiček, tak ranní mlíčko mi neodmítne nikde. Velmi důležité je to pro ni i z psychologického hlediska. I když je dcerce už 2,5 roku, k snídani chce jedině mlíčko. Je to takový její ranní rituál, bez kterého by nemohla být 🙂 . Ráno vstane, připravím jí mlíčko a ona si spokojeně sedne k pohádce a mlíčko si v klidu vypije, pak je i celý den v pohodě. Když se někdy stane, že nemáme moc času a ranní mlíčko se odbude rychle a já ji musím stále popohánět, tak je pak celý den rozmrzelá a není to ono.....Není tedy nad náš ranní rituál s mlíčkem, protože jsme pak obě spokojené a v pohodě celý den 🙂

ambrosia
16. říj 2015

Mlíčko je důležití kvůli vitamínům a jiným důležitým látkám. Dcerka se mi stále v noci na mlíčko budí a já jí ho vždy s radostí dělám, protože vím, že je to pro ní dobré. Mlíčko dávám i k snídani. K večeři má kašičku 🙂

hantsja
16. říj 2015

V batolecím období dítě velmi rychle roste a celkově se vyvíjí jeho organismus. Proto mají děti do zhruba tří let věku výrazně vyšší nároky na skladbu stravy než starší děti nebo dospělí. A právě díky mléku můžeme malým dětem dodat přesně ty živiny, které potřebují, jako jsou železo, vápník, vitamin D. České děti mají údajně mléka málo, což může mít za následek například pomalejší růst dítěte anebo svalovou slabost. Mnoho rodičů si také myslí že dítěti v batolecím věku bez problémů vyhovuje kravské mléko. Na rozdíl od kravského mléka ale dodá to batolecí dítěti mezi 1. a 3. rokem optimální množství nezbytně důležitých živin pro jeho správný růst, vývoj a rozvoj paměti a koncentrace. Kvalitní batolecí mléko poskytne ve 330 ml dítěti kolem 60-70 % doporučené denní dávky železa, zatímco kravské mléko jen zhruba 25 %. Ještě větší rozdíl je u vitaminu D, kde stejné množství batolecího mléka dodá více jak 90 % doporučené denní dávky, zatímco obyčejné mléko naprosté minimum - méně než 2 %. Kravské mléko má navíc vysoký obsah bílkovin a některých minerálních látek (například sodík), které zatěžují ledviny dítěte, čímž se zvyšuje riziko obezity. Také z tohoto pohledu je vhodné zvolit mléko určené speciálně pro batolata, které dodá jen poloviční množství bílkovin než mléko kravské. Z toho tedy jednoznačně vyplývá že pro batolata je nejlepší volbou speciálně upravené batolecí mléko. Synovi dáváme aktuálně počáteční mléko Hipp Bio Combiotic a až nastane čas, určitě přejdeme na pokračovácí mléko též od Hippu.

1maries
17. říj 2015

Mlíčko by se mělo pít, protože je důležité jak ze zdravotního (vitamíny, probiotika, prebiotika, ...), tak psychického hlediska. Je to první potravina se kterou se dítě seznámí a která jej provází v prvních okamžicích jeho života. U maminky v náručí, ať už při kojení nebo pití UM, získává pocit bezpečí a spokojenosti, který jej provází u každého dalšího doušku mléka. Ať je dítěti rok nebo dva, ten výraz spokojenosti v jeho tváři při pití mlíčka je k nezaplacení 🙂 .

mamamoja
17. říj 2015

Máme doma také malé batole ( za 6 dnů bude mít 18m) a vím že by měl prcek pít batolecí mléko, protože věřím, že je to pro něj mléko dobře stravitelné, plné důležitých vitamínů, minerálů a dalších složek, které z běžné stravy ještě není schopen získat a také díky probiotikům a prebiotikům má toto mlíčko pozitivní vliv na imunitu , ale nevím jak to mám vysvětlit jemu, že je pro něj mléko velmi vhodné a důležité.
Ať zkoušíme mlíčko které chceme, tak zatím žádné nemělo úspěch (HAMI, HAMI VANILKA, SUNAR ORIGINAL, SUNAR COMPLEX, SUNAR COMPLEX BANÁN, SUNAR COMPLEX VANILKA, BEBIVITA, BEBA, NUTRILON, BABYLOVE, BABYDREAM). Mléko HIPP jsme ještě nezkusili, třeba by mělo úspech 😉 . Celkem dost mi chybí, to natěšené natahování ručiček na lahvičku s mlíčkem a štěstné úsměvy při ukojení nedočkavosti za mlíčkem, protože obě starší děti neměly s pitím batolecího mléka žádný problém (nejstarší si dával do 3,5 roku a ta mladší do 4,5 let a netrpěli na dětské nemoci ani jeden).