Jak slavíte Velikonoce?

jana_rajec
25. bře 2016

U nás doma je to vždy hlavně o rodinné pohodě, mazancích a vajíčkách barvených v cibuli. V pondělí pak nechybí pořádný nášup - a to nejen od koledníků, ale i ten gurmánský. Milujeme nádivky... 🙂 A co vy, držíte Velikonoce? A jak tyto svátky prožíváte?

tajemna30
26. bře 2016

Krásný večer, u nás je dcerka nemocná, syn nachlazený, takže byl tento týden a tedy přípravy uzpůsobené hlavně tomu. Pokud do pondělí už budou obě děti v pořádku, což doufám, týden doma byl přece jen dlouhý, a hlavně když jsou ty velikonoce - zajdeme v pondělí odpoledne do zámeckého parku u nás, kde se koná hon na vajíčka - aneb děti si vezmou košíky do ruky, a zábavné odpoledne plné překvapení na ně bude čekat. A i když obchodní centra nevyhledávám, tak na velikonoce a vánoce si s dětmi nenecháme ujít výzdobu v jednom obchodním centru, která je moc krásná a dětem se líbí .... snad to příští týden stihneme.

jana_rajec
autor
27. bře 2016

@tajemna30 Držíme palce, ať jste fit a můžete si Velikonoce užít naplno! Hlavně, aby syn nezapomněl mamku vyšlehat... Jak ale chlapy znám, to by zvládnul s chutí i s nachlazením. 😉

lenickakl
27. bře 2016

Neslavime vubec.

jana_rajec
autor
27. bře 2016

@lenickakl A je to tím, že to nemáte zažito z dětství? Nebo vám zkrátka tyto svátky něčím nevyhovují? Na jednu stranu vám můžeme trochu závidět, neboť - namísto dne stráveného u plotny a druhého v rodinném kruhu - máte dva volné dny na jiná dobrodružství. 😉 Na druhou stranu, já osobně bych neměnila. Mám ráda rodinné tradice. 😉

chrobacik13
27. bře 2016

Taky letos neslavime a moc se na to tesime 🙂

lenickakl
27. bře 2016

@jana_rajec proste nas ty svatky neberou. Kdyz jsem byla mala, tak jsme vzdy jelicela rodina do prirody, udelali jsme si piknik a prijeli jsme az odpoledne, kdyz bylo po vsem :D

mipahoji
27. bře 2016

U nás teda vedou taky spíše Vánoce, mají pro nás hezčí atmosféru, která trvá déle. Ale zase jsem ráda, že nám Velikonoce nesou jaro - jupí 🙂 Každopádně letos to s Velikonocemi bude vůbec bída - dcera má neštovice 😒

jana_rajec
autor
27. bře 2016

@mipahoji Tak to přejeme hodně zdraví! :-/ A pokud by to malou nevyděsilo, symbolicky ji "ozdravte" velikonoční pomlázkou. 😉