SOUTĚŽ: Soutěžíme s BIO dobrůtkami pro děti

katka_kosikcz
14. pro 2017

<3 Dneska pokračujeme s BIO tématikou, a tentokrát s dobrůtkami pro dětičky.🍉🍒🥕🥑
Máme pro vás dárečky značek Ella´s kitchen a Good Gout. Máme připraveny 3 balíčky, které se skládají z dětských příkrmů různých chutí a barev. 😊🌹🌞🍒🐝

Určitě budu ráda za vaše názory, tipy a rady. Co dáváte svým maličkým na svačinky? Koukali jste na náš sortiment na Košík.cz? https://www.kosik.cz/deti/kojenecke-mleko-a-vyz...
Je něco, co tam třeba chybí? Co by jste si mysleli, že v naší nabídce nesmí chybět?🙂😎🙏😇

Z vašich komentářů vylosujeme 3 výherce, kterým pošleme jeden ze 3 dárečků. O výhře vás budeme informovat interní poštou.
Soutěž probíhá dnes 14.12.2017 do půlnoci.

35_a_budu_mamka
15. pro 2017

Nejoblibenejsi papani mame bio z dm. Nase konciny jihoceske bohuzel nezavazite, tak mame smulu. Skoda, mate dobre ceny I sortiment a od te doby, co jsem maminkou, bych nakupy od vas az do domu velmi uvitala, treba casem rozsirite sve pusobiste a I my se tu dockame🙌

vaniilla
15. pro 2017

Myslím, že nic zásadního nechybí 🙂 Dělám i domácí přesnídávky, ale kapsičky kupujeme docela dost - na cesty nebo jen tak pro změnu. A křupky taky kupujem ve velkém 🙂

oliviaaa
15. pro 2017

Na svačinku dáváme jogurty, přesnídávky, ovoce a pak ještě prcek ujida nám 😀 řekla bych, že nic nechybí, z každého je tam něco 😉

mmmko
15. pro 2017

Dobrý den, dcera většinou svačí ovoce, jogurt, buchtičku, přednídávku nebo ovocnou kapsičky, případně rohlík s něčím... záleží kde zrovna jsme a co máme po ruce 🙂 ovocné kapsičky ale miluje. Ve vaší nabídce toho máte opravdu hodně a nenašla jsem asi nic, co by mi chybělo. Spíš naopak inspirovala jsem se za což moc děkuji. Krásný den

marketass
15. pro 2017

Dobrý den, s příkrmy budeme začínat až od nového roku, takže se teprve rozkoukávám, co kde na trhu je. Vzhledem k tomu, že syn má alergii na kravskou bílkovinu je to hodně složité. Musíme hodně číst etikety, protože prodejci občas nesdělují pravdivé (úplné) údaje. Tyto kapsičky se mi moc líbí, určitě je prozkoumáme a vyzkoušíme.

ellie25
21. pro 2017

Ještě jednou moc děkujeme. Dneska dobrůtky dorazily a syn jak je viděl, tak musel hned jednu kapsičku dostat. Zbytek asi využijeme při cestování během vánočních návštěv 🙂 Krásné Vánoce i Vám

petracig
21. pro 2017

nejraději čerstvé ovoce, ale na cesty jsou právě kapsičky, hodně praktické a u syna i ve 4 letech stále oblíbené 🙂

lucanedvedova
21. pro 2017

My dáváme čerstvé ovoce, zeleninu, jogurty nebo křupky. Na cesty jsou ideální kapsičky - dáváme od Relaxu nebo doma vyrobené (domácí přesnídávka v opakovaně použitelné kapsičce).