VELKÁ SOUTĚŽ o LEGO DUPLO Můj první náklaďák! 🙂

bara_lego
3. říj 2016

Máme pro vás první soutěž! 🙂

Ukažte dětem svět nakupování se stavebnicí LEGO DUPLO Můj první náklaďák. Procvičte si hledání dvojic i barvy. O deset těchto stavebnic můžete právě soutěžit!

Nakreslete nám s dětmi, co vše může takový náklaďák vézt! 🙂 Deset z Vás se může těšit na krásnou výhru. Všem zúčastněným také pošleme srdíčko 🙂

havelkok
8. říj 2016

Slovy syna: ,,Brrrm brrm brrm maminko právě vezeme beton na stavbu. To je ten velký černý kruh v pravém horním rohu obrázku (pokud byste to nepochopili 🙂)" Jinak oba velmi pozorně sledují každý stavební nebo zemědělský stroj, který kolem nás projede nebo se zastaví.

hanulii
8. říj 2016

Hihi, u nás veze tank 🙂)

pamelka29
8. říj 2016

Dneska jsem oslavil svuj 1.roček a maminka kreslila na tabuli,byl to vyznamny den plny darecku s temi nejmilovanejsimi.

snany
8. říj 2016

Synova auta na tričku vezou namalované krokodýly, to je přeci jasné😀

kalkulantka
8. říj 2016

Z našeho kreslení bohužel ještě není nic poznat, tudíž přikládám fotku nákladu, který by si zasloužil (a potřeboval) spíš ten náklaďák 😅

bara_lego
autor
8. říj 2016

Moc Vám všem děkuji za účast v soutěži, jste skvělé! Zítra na našem blogu vyhlásíme výherce i této soutěže. 🙂 Výběr bude náročný, všechny výtvory jsou dokonalé. Děkuji za všechny Vaše příspěvky a poznámky! 🙂