SOUTĚŽ o LEGO DUPLO Můj první traktor

bara_lego
7. kvě 2015

S kostkami LEGO DUPLO se barvičky naučíte hravě. Můžete trénovat rozřazování a přiřazování kostek stejné barvy. Nebo tvořit žluté, červené, zelené věže. Barvy jsou pro děti zkrátka velké lákadlo. Trénování barev můžete také podpořit velmi vděčnou aktivitou – vybarvováním. Na našich stránkách najdete i omalovánky s kamarády ze stavebnic LEGO DUPLO. Najdete je tady: http://www.duplosvet.cz/ke-stazeni.

Stáhněte si naše omalovánky a vybarvěte s dětmi nejoblíbenější obrázek.

Autorky prvních 10 příspěvků se mohou těšit na stavebnici LEGO DUPLO 10615 Můj první traktor. Celkem rozdáme 10 stavebnic, tak neváhejte a ořežte si pastelky 🙂.

piopiu
7. kvě 2015

Ahojky, my bohuzel nemame tiskarnu, tak snad nebude vadit kresleni 🙂))
Sikulovky 🙂

azeretka
7. kvě 2015
bizonka1
7. kvě 2015

Lukášek 4 roky🙂 aneb zmrzlinka se dnes hodí, slunko svítí o stošest🙂

snany
7. kvě 2015

Nemáme bohužel tiskàrku, tak jsme malovali

snany
7. kvě 2015
bizonka1
7. kvě 2015

Jo a přidávám se, pastelky jsme nepoužili, tiskárna není, tak maloval Luky v programu na pc, který občas používáme, snad to není na škodu 😉

catherineb
7. kvě 2015

Tomík si vybral zmrzlinu 🙂

marilyn5
7. kvě 2015

Selhala nam tiskarna,tam sme museli kreslit 🙂

misadan
7. kvě 2015

žiráfka 🙂

lucianapolis
7. kvě 2015

Také bohužel nemáme tiskárnu, ale za to se u nás blblo na počítači 🙂

kalkulantka
7. kvě 2015

Malujeme, sice slabě, ale přece 🙂

batoona
7. kvě 2015

Kralik, Emma 2,5 roku

yvonneullmann
7. kvě 2015

S maminky pomocí protoze ve 14mesicich malovat moc neumím tak jen čárat leda..🙂))

janicka53
7. kvě 2015
bara_lego
autor
7. kvě 2015

Dobrý den milé maminky! 🙂)) Vy jste úžasné a rychlé! Tak tu máme už 10 úžasných výherkyň. Bez s tiskárny s tiskárnou.. nevadí. Vyhrává 10 prvních 🙂. Brzy pošlu další informace. A moc děkuji za vaši rychlost 🙂). A všem, co se dnes nemohli zúčastnit mohu ještě teď slíbit, že zítra chystáme ještě jednu soutěž! 😎

janicka53
7. kvě 2015

:'( skoda

bizonka1
7. kvě 2015

@bara_lego Dobrý den, Baru, moc děkujeme a máme velikou radost🙂 Nevím, kdo větší, jestli Luky nebo já, každopádně nás výhra moc těší🙂

yvonneullmann
7. kvě 2015

Skoda velika jsme az 11

janicka53
7. kvě 2015

@yvonneullmann my 12 ☹

catherineb
7. kvě 2015

Jeee, tak to je super, dekujeme moc 🙂. Uz jsem Tomikovi traktor ukazovala na internetu a moc se mu libi a tesi se na nej 🙂.
@bara_lego

kalkulantka
7. kvě 2015

Jé tak to my už se moc těšíme na traktor, to bude další dáreček k 2. narozeninám. Máme velkou radost! 😉

piopiu
7. kvě 2015

Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej 🙂)))))))) Diky moc 🙂

marilyn5
7. kvě 2015

Děkujem 🙂 🙂 🙂

marssyy
7. kvě 2015

tak to jsme nestihli 😔 výherkyním gratuluji

bara_lego
autor
8. kvě 2015

Hezký den všem 🙂 , jen pro pořádek posílám seznam výherkyň stavebnice LEGO DUPLO Můj první traktor. Moc Vás zároveň poprosím o zaslání kontaktu (doručovací adresy) prostřednictvím soukromé zprávy, abychom mohli připravit balíček a odeslat výhru co nejdříve. 🙂

Gratuluji všem výherkyním! 😎
@piopiu
@azeretka
@bizonka1
@snany
@catherineb
@marilyn5
@misadan
@lucianapolis
@kalkulantka
@batoona

janicka53
8. kvě 2015

@bara_lego A můj malý se těší, že když jsme splnili podmínky, bude mít traktor. Jak mu to teď vysvětlit?

piopiu
8. kvě 2015

@janicka53 je i dalsi sutaz predsa.. Nevydierajte baru - to sa mi nelibi

kalkulantka
8. kvě 2015

@janicka53 podmínka byla prvních 10, takže podle mě jste podmínky jednoznačně nesplnili.... bohužel 😒

janicka53
8. kvě 2015

@piopiu Jsem učitelka a tak jako v práci, tak i doma učím děti k tomu, že jsou určitá pravidla, která dřeba dodržovat. Tak jsme se to snažili iv této soutěži. A najednou pravidla mohou být porušena. Je to v rozore s tím, k čemu děti vedu. Nikoho nevydírá. Pokud jste matka, tak snad víte pochopit o co mi tady jde a jak to ted vnímá moje dítě.

janicka53
8. kvě 2015

@kalkulantka jo prvních 10. Ale obrázek měl být stažen a vytištěn. My jste pravidlo respektovali a splnili.