VÝHERCI soutěží o stavebnice LEGO DUPLO 🙂

bara_lego
9. říj 2016

Milé maminky, patří Vám ohromný dík za celý tento týden. Bylo to velice inspirativní a obohacující o tipy a rady. 🙂 Moc Vám všem děkuji ❤
Vybrat výherce bylo opravdu složité, všechny příspěvky byly krásné! 🙂
Výherce moc prosím, aby mi do soukromé zprávy zaslali celé jméno a adresu, na kterou můžeme krásné stavebnice poslat. Tady jsou výherci:

LEGO DUPLO Můj první náklaďák
@luca16
@a_lex
@jarcca
@tarien
@kacazagi
@princeznaj
@pet16
@leenas
@houfinka
@snany

LEGO DUPLO Velké staveniště
@mykolaapsi
@kasenkaa
@handous
@pexinka81
@vendik84

LEGO DUPLO Vláček
@mandre
@klokanice
@letr
@pomoztekacence
@terezame

LEGO DUPLO Cesta kolem světa
@kh
@olga_
@monynka.s
@bmichelle
@barabucha

olga_
9. říj 2016

@bara_lego Milá Báro, moc děkujeme za nádhernou výhru! Nechce se mi snad ani věřit. Musím se jít hned podívat na lemura - myslím, že má stejně velká kukadla, jako manžel, když jsem mu před chvílí řekla o výhře 😀.

joslin
9. říj 2016

☹ my nic, fňuk fňuk.... náklaďák jsme si přáli moc, Ježíšek mohl donést krásný dárek. Nedá se nic dělat. Gratulace výhercům a hlavně dětem! Děkujeme za Lego Duplo dny 🙂

mandre
9. říj 2016

Moc dekujeme za vyhru, Adrianek dostane 29.10. k 3. narozeninam.

kh
9. říj 2016

Baro, moc dekujeme, vyber musel byt velmi tezky, tolik prispevku - u nas se cekat na Jeziska nebudeme, uz se nemůžeme dočkat 🙂 Diky.

annapans
9. říj 2016

Všem gratuluji!

houfinka
9. říj 2016

Barunko, moc děkujeme! Naše první výhra! Mame všichni moc velkou radost!!!!

vendik84
9. říj 2016

Barunko děkujeme moc za výhru 😉

nikola_w
9. říj 2016

Jee skoda ze jsme s Danikem nevýhrali 😔 Ale všem vyherkynim moc gratuluju deticky budou mit radost 😊❤️

pexinka81
9. říj 2016

jééééé, děkujeme moc za výhru....dětičky budou mít pod stromečkem krásný dáreček....a třeba nám i díky velkému staveništi pomůžou na tom našem opravdovém 😀

terezame
9. říj 2016

Díky za krásnou výhru vláčku, určitě se budu soutěží účastnit i nadále. Týden s Duplem byl moc fajn i mimosoutěžně;)

bmichelle
9. říj 2016

Dobrý den,
výhra nás moc překvapila a opravdu děkujeme.
Se všemi sestřenicemi a bratranci se u nás v obýváku střídá v hraní deset dětí a určitě budou mít všichni velkou radost. Rádi z Dupla staví a vymýšlejí s ním spoustu příběhů. Už se těším, co děti zase napadne.
Ještě jednou děkujeme

marssyy
9. říj 2016

Všem gratuluji

drzticka81
9. říj 2016

Tak skoda, ze jsme nic nevyhrali, chtela jsem udelat radost nejake mamince samozivitelce, ktera si duplo nemuze dovolit a prenechat ji vyhru....tak snad priste......🙂))

minizirafa
9. říj 2016

ach jo, také nic, a to jsme se opravdu snažili...je nám to moc líto :( ale samozrejmne gratulujeme ostatním....

luca16
9. říj 2016

To je nádhera!! Moc děkujeme. Doufám, že si dcera lego zamiluje a něco nového naučí. Udělala jste mi hroznou radost!

olga_
9. říj 2016

@drzticka81 Nebojte, výhry dělají jistě radost na správných místech... My se rozhodli sadu darovat malé neteři - tam by si Duplo také dovolit nemohli... Vyhrála jste tím vlastně tak trochu s námi 😉

karinvy
9. říj 2016

Tak my také nic, hold bude muset přecejen pošetřit maminka když si to ta moje cácorka tak moc přeje hihi 🙂 ale gratulujeme všem štastným

hz
9. říj 2016

Taky jsme nevyhrali, nicmene me to podnitilo koupit synovi prvni Lego-ovsem z druhe ruky za super cenu. Je skoro nehrane, mnoho moznosti, ruzne kostky a jeste jsem vice jak 3/4ceny oproti obchodu usetrila a nemusim se stydet dat ho pod stromecek. Vsem doporucuji kouknout na bazary... diky za nakopnuti @bara_lego 🙂
Hezkou nedeli.. 🙂

handous
9. říj 2016

Jeeee, moc děkujeme za Staveniště.Mam velkou radost, Ježíšek ji bude mít jistě taky 😉☺☺

tarien
9. říj 2016

Děkujeme za výhru, na potřetí nám to vyšlo 😉 Malá je nadšená, náklaďák se ji moclíbí a těší se na balíček od pana pošťáka 😉 díky moc

mykolaapsi
9. říj 2016

Moc děkujeme za výhru, která poputuje pod stromeček našim klukům. Staveniště je trefa do černého, protože nejrůznější stavební stroje se u nás těší velké oblíbě a Štěpánek zrovna nedávno povídal, že by si přál od Ježíška jeřáb 😀 Už se moc těším na jeho výraz pod stromečkem 🙂
Týden s Legem byl perfektním oživením všedních dní zde na MK a už teď se těšíme na příští rok 🙂

mrkew
9. říj 2016

Ach jo. ..

mysakm
9. říj 2016

Blahopřeji všem výhercům!
🙂