SOUTĚŽ o stavebnici LEGO DUPLO Velká pouť!

bara_lego
Moderátor
18. říj 2017

Vydejte se s malými dobrodruhy na zábavnou pouť. Skluzavky, kolotoč, vláček i ruské kolo nabízí bezpočet možností, jak si hrát. 🙂

Právě nyní můžete vyhrát jednu z pěti stavebnic LEGO DUPLO Velká pouť. Stačí se se svými nejmenšími na chvilku přesunout do světa pestrobarevných atrakcí. Jak by vypadala podle vašim nejmenších ta nejlepší atrakce? Nahrajte nám sem do fóra fotku s výtvorem vašich dětí. Pět vybraných odpovědí odměníme krásnou stavebnicí. Ostatní odpovědi získají srdíčka. 🙂

caboonek
18. říj 2017

U nás dnes od rána s letadýlkem. Nová atrakce- pasazeri jedou po zemi☺

vkokoskav
18. říj 2017

Naše Isabellka si myslí, že skvělou atrakcí je jízda na klouzačce a taky to musí všichni návštěvníci vyzkoušet!
Také miluje jízdu na koníkovi 🐎. A na žádné pouťi nesmí chybět ani stánek s cukrovou vatou a perníčky 🙋😍😘.
Ještě nám chybí to ruské kolo, vatikánské klouzačky a kolotoč.... Takže si držíme pěstičky ✊✊ a Vám
přejme krásný den 😊.

simdan
18. říj 2017

Nejlepší atrakce 😉 myslím že obrázek mluví za vše ❤

annapans
18. říj 2017

Klubíčka nápad postavit kolotoč naprosto nadchnul. I když má doma jen různé bagry, auta a hrad, s úkolem se popasoval perfektně. Pro brášku postavil i klouzačku a já mám tak myslím po zbytek dopoledne o chvilku klidu postaráno. Patří ti mé obrovské díky @bara_lego

alexis01
18. říj 2017

Zatím moc netvoří spíš vše co vidí ničí ale vláček je top na něho se vydrží dívat dlouho 🙂

septik
18. říj 2017

Máme tři děti a snažíme se jim stále najít program. No nakonec jsem zjistila, že nejlepší atrakce je maminka. Jak lození na ni, tak lození pod ní. 🙂

olunka
18. říj 2017

dáy a pánové vítejte na naši nové atrakci 🙂 dům plný atrakcí 😀 😀

pet16
18. říj 2017

Na naší pouti prý nesmí chybět kolotoče, klouzačka, koníci, stánky houpačky 🙂

handous
18. říj 2017

Nás Péťa je velkej výtvarník. Pořád by chtěl něco vyrábět, sbírá všelicos, že se mu to prý bude hodit na vyrábění. Každou chvíli po mě chce nůžky a lepidlo( jinak má všechno dostupné)😉 Poslední co vytvořil je pirátská loď a pak mi vyrobil dárek k narozeninám, tím mě teda dojal 😍
Jinak si se ségrou rady malují, modelinuji, hrajou s legem, ale potřebovali bychom sbírku rozšířit, protože Terezku moc nebaví staveniště, radši má postavičky nebo kostičky na stavění komínů, domecku apod. Takže z pouti by byly určitě oba nadšení.😀

joannah13
18. říj 2017

Nejlepší atrakce by byl pořádný sešup v autíčku nebi na kole. To vlastně ale stejně dělá, když narazíme na jakýkoliv kopeček, tak hned zvedá nohy a nechává se vést šílenou rychlostí na kole dolů 😀

renulehanz
18. říj 2017

Našemu nejmladšímu stačí jízda vláčkem, tak staví koleje. Nebo z Lega staví auta.

janulkakraniska
18. říj 2017

Nejlepší atrakce, ztvárněná malou umělkyní přímo na zdi.
Možná by bylo zábavnější a pro mámu méně šokovatelnější ztvárnění z lega😀

andelkaprdelka
18. říj 2017

U nas posledni dny frci "bubkr", Kubik si tam nosi hracky, "cte" si, stavi domecky, svaci...vydrzi si v nem hrat opravdu dlouho, postavil si ho sam a nesmi se na nej sahnout, jinak spusti mega sirenni rev...

slimacikmia
18. říj 2017

My máme obmedzený počet kociek, ale práve preto tu bola možnosť využiť všetky ;)

simusa91
18. říj 2017

Pro našeho Honzicka je právě největší atrakce postavit co nejvyšší komín na domečku, aby mohli panàčci skákat dolů 😃

dzaruska
18. říj 2017

Nas Adamek by stoprocentne bral let s medvidkem. Jako milovnik medvidku si z nedavne pouti prinesl alespon nafukovaciho 🙂

kuliseks
18. říj 2017

Jak jsem psala uz v jine diskuzi, tak nas syn jeste nevyrabi, to zacne po Vanocich 😉 ale uz ted vime, ze prednost nebudou mit u stavebnic ani jinde klasicke atrakce, ale spis traktory, bagry a jine stroje 🙂 to je totiz uz ted pro naseho maleho nejlepsi atrakce 🙂 ma to po tatinkovi, ten taky krome autodromu na nic jineho nevleze 🙂

klami
18. říj 2017

Nejlepsi atrakce poradnej sesup 🙈😆

drex951
18. říj 2017

Dcera by chtěla nejvíce na atrakce, které se pokusila sama namalovat 😀

elinka90
18. říj 2017

Nas spolecny vytvor 😍

kejt29
18. říj 2017

Nase cacorka jeste stavet moc neumi, za to rozkladani ji jde vic nez dobre 😊 Ale protoze je po tatinkovi kaskader byla by to ta nejvyssi atrakce sveta a vzala by ji susem 😂 Jinak nejvetsi atrakci ted bude prichod brasky kazdym dnem. To bude u nas teprve veselo 😃 Duplo miluje a od brasky dostane Arktidu 😊 Na fotce je taky po jedne prirodni atrakci. Takove obri bahnite kaluzi nemohla odolat 😃

kramimi
18. říj 2017

Ahoj všem! Zrovna tak trochu marodí obě naše děti...Beátka 5 a Robísek 1,5...a při téměř pravidelném "odbíhání na záchod" využívají každou chvilku,aby zlepšily to,co před chvilkou postavily! Lego DUPLO zatím vede před většinou hraček a u naší Bey vede i před legem pro starší! Hlavně ulehčuje náročné hodiny dětem i mamince😉! Díky,DUPLO!

luca16
18. říj 2017

Na labutích byla, ve skákacím hradě taky, ale asi se jí nejvíc líbila projížďka na opravdovském velkém koni. Ale jen ona asi skutečně ví, co namalovala🙂

majajaa
18. říj 2017

Nejlepsi atrakce, rozhodne velike tobogany a voda a hlavne strasidelny dum 😵
Toto jsme spolecnyma silama vytvorili s detmi.

hani1234
18. říj 2017

Tak já myslím, ze naši cácorce by největší radost udělala nějaká vodní atrakce . Naposledy jsme daly dohromady všechny brčka , co jsme našly , napustily vodu do hrnku a o zábavu bylo postaráno 😀😀😀

hanaluna
18. říj 2017

Tak jelikož já jsem již v osmém měsíci těhotenství a zábava se mnou už moc není, největší atrakcí a láskou naší dvouleté dcery je tatínek, kterého zbožňuje 😀 Je to stejný živel jako dcera a báječně si rozumí a denně vymyslí tolika lumpáren. Hlavně když jsou v pohybu.

leb
18. říj 2017

Nejlepší atrakce pro mého 19 měsíčního syna Marečka byla určitě mašinka na pouti v Plasích, byl z vláčku naprosto nadšený.

lenysek1988
18. říj 2017

Pokud nepočítám že už malovala i na zeď. Tak nejlepší atrakce jsou kolotoče a ještě lepší kýbl plný vody a oblečená k tomu.

endy85
18. říj 2017

Poutě miluji již odmalička a dodnes na atrakcích všemožně řádím, jen s přibývajícím věkem ubývá lidí, kteří by tuto radost sdíleli se mnou 😀 I proto jsem ráda, že se dcerka Barunka pomamila a lásku k poutím má po mě. Letos u nás vyzkoušela snad všechny atrakce, co už byly pro její věk vhodné a já se těším až vyroste i do těch, na kterých budeme moc řádit společně 😀
A když zrovna nikde žádná pouť není - vyrobíme si jednoduchou atrakvi i samy 😀