Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
  Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
  mykolaapsi
  12. kvě 2017    Čtené 270x

  Testování Veltie

  Ze srandy jsem se přihlásila na testování toaletního papíru a když mě vybrali, řekla jsem si "proboha, do čeho jsem se to uvrtala 😀 ).

  Kurýr s balíkem (ne balíčkem) dorazil velmi brzy a nám doma přistála 4 balení po 8 kusech toaletního papíru. Jelikož máme malý byt, musela jsem vzápětí vyřešit nerudovskou otázku "kam s ním".

  Uskladnila jsem ho do úklidové technické místnosti, kde hned začal plnit funkci osvěžovače vzduchu. Ano, opravdu, zelený Veltie s heřmánkovo - aloe vera vůní má opravdu velmi intenzivní parfemaci a možná by s tím někdo více citlivý mohl mít problém. Nyní nám ten samý druh voní i na WC 🙂.

  A nyní k vlastnostem, které jsme během týdenního testovnání vypozorovali:

  • Děti jsou nadšené z potisku papíru. Zejmona modrý Veltie má nejen na obalu, ale i na samotném papíru vytištěný obrázek roztomilého medvídka, kvůli kterému se vyplatí chodit na záchod 🙂. Mladší syn se právě odplenkovává, tak má motivaci a lákadlo.
  • Papíru je v roli dostatečné množství. Už se mi totiž stalo, že role papíru vypadaly jako velké, ale ve finále ho tam bylo málo. 
  • Papír je jemný, prdelky jsou jako v balnce.🙂.
  • Papír se netrhá, nemusíte se bát nehody ;).
  • Se splachováním jsme žádné problémy také neměli.
  • Balení toaletního papíru má praktické ucho pro pohodlný transport z obchod domů.

  Jako jedinou nevýhodu oproti konkurenční značce vidím v tom, že se ruličky nedají splchnout do záchodu. Už jsme si na tu možnost nějak zvykli a nyní se nám doma kupí nevyhozené ruličky o toaletního papíru. a druhou stranu je můžeme začít sbírat a nosit do školky na různá dětská tvoření.

  Sečteno, podtrženo: toaletní papír Veltie mile ráda doporučím a i já po něm do budoucna ráda sáhnu. Do nynějška jsme používali papír srovnatelné kvality, ale od konkurence, ale teď vím, že i toaletní papír Veltie se stane součástí naší toalety 🙂.

  Děkuji MK za možnost testování 🙂