Proč si pořídit odsávačku mateřského mléka LOVI

misa_lovi
Moderátor
16. říj 2018

Už na blogu jsme se spolu bavily o odsávačkách mateřského mléka, zda je používáte a jak jste spokojené. Ráda bych vám představila naše nové dvoufázové odsávačky LOVI Expert, které jsou v souladu s ochranou laktace a kojení. Maminky je často používají, když začínají kombinovat pití z láhve s kojením. Řada Expert je opravdu na profesionální úrovni, je velmi citlivá, efektivní, má velmi lehké a intuitivní ovládání, je šetrná k namáhaným prsům a napodobuje rytmus sání miminka z bradavky – odsávání je tak velmi přirozené. Můžete využít elektrickou odsávačku, která jde jednoduše předělat na ruční, nebo si zakoupit jen ruční odsávačku LOVI Expert. Podívejte se na video, kde uvidíte, jak odsávačka funguje: http://bit.ly/odsavackaLOVI

ewkad
17. říj 2018

Pěkný den. Je odsavačka dostupná v běžných obchodech - lékárny, drogerie? Když jsem sháněla odsavačku, na tuto jsem vůbec nenarazila. 😕Princip i cena jsou obdobné jako u jiných firem.

misa_lovi
autorModerátor
17. říj 2018

@ewkad Hezký den i Vám. Je to opravdu novinka, takže prozatím jí seženete hlavně na e-shopech. Buď na našem oficiálním http://bit.ly/odsavackaEXPERT nebo na našich partnerských jako je Feedo.cz, Babyplace.cz či Pilulka.cz. Do kamenných prodejen chceme určitě také proniknout, abyste si mohly naše výrobky také "osahat" 😉

ewkad
17. říj 2018

@misa_lovi Díky za odpověď. Za sebe mohu říct, že objednávám převážně věci z eshopu, kde jsou cenově dostupnější. Ale prvně se vždy snažím podívat v klasickém obchodě a vidět daný produkt na živo, jak píšete "osahat si ho". 👍

misa_lovi
autorModerátor
17. říj 2018

@ewkad Na některých prodejnách už jsou také, ale ještě ne ve všech městech. Zajímá Vás nějaké konkrétní město?

littlecharm
17. říj 2018

Zkušenosti s toutou novinkou asi ještě nikdo mít nebude, ze? Zrovna vybírám elektrickou odsavacku na Pilulce a zvažuji Medelu mini (jelikoz jsem Medelu swing už měla a ta byla skvělá, ale nevyuzila jsem ji naplno) a další v podobne cenove relaci (kolem 2500 Kč), designove se mi Lovi teda líbí moc 😍 Tak by mě zajímaly zkušenosti žen 🙂

misa_lovi
autorModerátor
17. říj 2018

@littlecharm Pokud tady jsou maminky, co už naši odsávačku vyzkoušely, tak budeme taky rádi za zpětnou vazbu 🙂