Proč vsadit na kojenecké láhve LOVI?

misa_lovi
Moderátor
16. říj 2018

Kdy začít s krmením z láhve? Na to naštěstí neexistují žádné tabulky. Některé maminky musí k lahvičkám přistoupit ihned po narození miminka, jiné až v průběhu kojení a některé dokonce až po odstavení děťátka. Kojenecké láhve LOVI mají tvar savičky, který připomíná maminčinu bradavku. Kanálky uvnitř savičky přesně kopírují laktační kanálky v prsu. Měkký a nezávadný silikon savičky se prodlužuje stejně jako bradavka maminky, takže lahvičky nenarušují sací reflex miminka – lze proto krásně zkombinovat kojení s krmením z láhve ❤

Oceníte určitě také odvzdušňovací systém SuperVent, díky kterému nebude vaše miminko trápit dětská kolika. Zkrátka není láhev jako láhev 😉 Používáte naše LOVI lahvičky? Jste spokojené?

jarcca
16. říj 2018

používala jsem u obou dětí, když jsem potřebovala odběhnout. obě ji hned přijmuli, ale nijak nám to nepokazilo kojení!☺

sunflowerr
16. říj 2018

Používám lahvičky LOVI, které byly k sadě u odsávačky na mléko LOVI. Používám u kojeneho dítěte na podávání čaje. Chvilku trvalo, než se naučil pít z lahvičky, protože je to jiné sání než z prsa. Ale kojení nám to nepokazilo. Jsem spokojená 🙂

lenkajan
16. říj 2018

Zatím jsem nevyzkoušela, ale po pozitivních recenzích, které tady na značku LOVI čtu, to mám v plánu. Mrňous je závislák na kojení a ačkoli mu už bude 8 měsíců, zatím nám nechce z lahviček vůbec pít. Už jsme jich vyzkoušeli několik a bez velkých úspěchů 🙂

makynaeliska
16. říj 2018

Vcera jsem si poctive precetla recenze z testovani tady na mk a jednu minimalne si "do foroty"koupim 😊

misa_lovi
autorModerátor
16. říj 2018

@sunflowerr Děti si určitě musí zvyknout i na silikon....a pak je to fajn, že se dá vše kombinovat 😉 Moc děkujeme!

misa_lovi
autorModerátor
16. říj 2018

@makynaeliska Super! Ty testování jsou super, protože testují maminky a řeknou vše detailně 😉 Vyzkoušejte a uvidíte 😉

misa_lovi
autorModerátor
16. říj 2018

@lenkajan Za zkoušku to stojí 😉 Máme i různé velikosti saviček s různou rychlostí průtoku, takže se dá vše krásně kombinovat.