MAM Snack Box a miska Feeding Bowl

petra_mam
8. zář 2016

Milé maminky,
dnes si spolu povídáme o jídle na výletech a procházkách. MAM vám přináší dvě šikovná řešení v podobě:
Snack Boxu, který má velký otvor, pro snadné plnění a malý otvor ideální pro malé dětské ručičky
a Misky Feeding Bowl, která se snadno drží i jednou rukou a je rozdělena na dvě praktické přihrádky pro různé svačinky

Obě misky je možné dát do mrazáku i mýt v myčce 🙂
Znáte naše praktické svačinové krabičky? 😉

missym
8. zář 2016

Tak tyhle misky mi teda úplně unikly. A to máme doma od MAM kde co 🙂 Vypadají dost dobře. Asi předám tipy na dárky po rodině 😅

petra_mam
autor
8. zář 2016

@missym Doufám, že vám je nadělí 🙂

luciinka001
8. zář 2016

I ja je neznam ale vypadaji dobre 🙂

verkaunka
8. zář 2016

Také je vidím poprvé a moc se mi líbí, opět velice praktická věc a hezky vypadají. 😉

petra_mam
autor
8. zář 2016

@luciinka001 @verkaunka
Jsem moc ráda, že jsem vás s nimi seznámila 🙂

petra_pf
8. zář 2016

Kolik mají ml, či jak jsou velké?

petra_mam
autor
8. zář 2016

@petra_pf Tuto informaci bohužel nemám k dispozici, ale už jsem kontaktovala výrobce a určitě dám vědět 😉

monunkaaa
8. zář 2016

Krasny den,misky mi unikly,ty vidim prvne,ale vypadaji moc hezky a prakticky 😉

mina_
8. zář 2016

je některá s přísavkou nebo alespoň protiskluzová?

petra_mam
autor
8. zář 2016

@mina_ Tyto vlastnosti naše výrobky prozatím nemají, ale váš nápad předám do designového centra MAM, které vždy oceňuje nápady maminek 🙂

soleilll
8. zář 2016

Neznám. Design hezký, ale praktičtější se mi zdají hranaté tvary krabiček - jsou skladnější.

babunka1
8. zář 2016

Tak tyto misky taky neznám. Ani jsem na ně nikde nenarazila v obchodech. To je asi zřejmě nějaká novinka, že? 😉

petra_pf
8. zář 2016

@petra_mam Děkuji moc!

skyvik
8. zář 2016

To rozdeleni je fakt super, do jedne casti by se dala dat zelenina, do druhe ovoce, to musim mit!

mimar
8. zář 2016

jé tyto misky neznáme ´, ale vypadají dost dobře. Asi budem muset někam na nákup 🙂

zmrzlinkaa
8. zář 2016

Tak snack box máme už doma, ale tu druhou jsem zatím nikde v obchodě neviděla, tak az budu mít štěstí, tak si jí třeba i pořídíme. 🙂

effffca
8. zář 2016

Moc pěkně vypadají🙂

zmrzlinkaa
8. zář 2016

Jo a u snack boxu oceňuji praktické víko, které se dá při konzumaci pricvaknout na dno, super vychytávka.🙂

princeznaj
8. zář 2016

Super novinka 🙂 neznala jsem a moc zaujalo, hodně cestujeme, výletujeme a jsme akční 😉 Kuba jídlu moc nedá a tak mám sebou vždy spoustu drobností "pod zub" jak říkala babička 😀 a praktické krabičky oceníme 🙂

tajemna30
8. zář 2016

Ani jednu z těchto misek neznám, ale vypadají super. Určitě pořídíme, děkuji za tip.

myskyyy
8. zář 2016

Vypadají parádně, mrknu po nich v obchodě 🙂

evee24
8. zář 2016

Vypadají uzasne. Asi tuším co koupíme 🙂

uglyduckling
9. zář 2016

Paráááááda 🙂

bhmova
9. zář 2016

Vubec neznam.Snad jednu vyhrajeme,druhou by jsme museli poridit braskovi dvojceti🙂

dadakin
9. zář 2016

Tak se tak dívám kolik šikovných věciček ten MAM vyrábí jedním slovem-super

ivca32
9. zář 2016

Neznám, ale až je budeme potřebovat, tak ráda poznám. 🙂 Zatím hojně využíváme MAM lahviček.

petra_mam
autor
9. zář 2016

@babunka1 Novinka to není 🙂 Snack Box je k dostání v hypermarketech Globus a v drogériích Teta a oba výrobky jsou také k zakoupení na našem e-shopu: www.babybaby.cz 😉

joslin
9. zář 2016

do Tety chodím co týden a vůbec jsem si misek tedy nevšimla ☹ hodili by se na křupky a do druhé poloviny například na kousky ovoce/zeleniny/chléb namazaný lučinou. Jen škoda, že není v nějakých dětských motivech, například víko ve tvaru hlavy zvířátka či nějaké veselé motivy. My vozíváme se sebou boxík s pejskem z Ikey - prckovi se moc líbí

michaela3030
9. zář 2016

Misky vypadaji paradne 😊 Vidim poprve a budu rada kdyz je sezenu ☺

sofinkajulinka
9. zář 2016

Ty vypadají skvěle ! 🙂 Na malinké dětské ručičky jako dělané 😵