Veselý králíček na zoubky od MAM

petra_mam
13. zář 2016

Milé maminky,
jistě všechny chcete, aby vaše dítě dobře pečovalo o své zoubky. Správná péče o ústní dutinu a zoubky je důležitá pro správný vývoj dentálního zdraví již od počátku. Díky Zubní žínce Oral Care Rabbit mohou rodiče začít včas s péčí dětská ústa a z čištění zoubků se může stát zábava 😉

Králíček je vyrobený z jemných mikrovláken a je určen pro čištění a masírování dásní před prořezáním prvních zoubků. Dítě si tak zvykne na péči o ústa a i při pozdějších návštěvách zubaře bude lépe spolupracovat, jelikož bude zvyklé na dotyky zoubků a dásní 😉

Znáte našeho veselého králíčka?

Těším se na vás v komentářích 🙂

joslin
15. zář 2016

o králíčkovi vím, ale používali jsme klasickkou žínku, kterou si prcek vzal do vlastních pařátů a tím, že byla hrubší, tak si s ní velice vyhrál a masíroval si dásničky....tenhle králíček mi sice přišel jemný, ale zbytečný ☹

nefertiti20
18. zář 2016

taky mi přijde zbytečný..a drahý,,to je už lepší prstový kartáček za 40kč

smargarita
18. zář 2016

Tak já králíčka používala. I na zoubky, aby "setřela" plak. Synovi se líbil a těšil se na něj.

hanih
19. zář 2016

Králíčka jsme pořídili,ale dcera ho moc nemusí. Nechá si s ním sahnout do pusy (teď už ho taky používáme spíš na otření zoubků), ale netváří se u toho nijak nadšeně a je ráda, když ho dám zas pryč.