2. sobotní SOUTĚŽ o 800 Kč

bara_itesco
26. zář 2015

Tesco Clubcard je karta se spoustou výhod a odměn pro všechny, kdo u nás nakupují, ať v kamenném obchodě, nebo on-line. Už máte svou Clubcard? A využíváte on-line účet Moje Clubcard? Nebo máte Clubcard ve svém mobilu? Napište nám do zítřka 27. 9. do 9:00, co se vám na Clubcard nejvíc líbí nebo čím vás nejvíc potěšila? Nejhezčí odpověď odměníme slevovým e-kupónem na nákup prostřednictvím Tesco Potraviny on-line v hodnotě 800 Kč.

Víte, že s Clubcard šetříte při úplně každém nákupu? Máte výhodnější ceny, získáváte slevové kupóny na své oblíbené výrobky a za každý nákup vás odměňujeme body, které vám pak měníme za poukázky. Navíc, pokud nakupujete přes Tesco Potraviny on-line, získáváte dvojnásobek bodů! Aktuální stav svých bodů i výhod můžete jednoduše sledovat on-line a vše včetně vaší Clubcard můžete mít také stále u sebe díky naší mobilní aplikaci. A to zdaleka není vše… O ostatních výhodách se dozvíte na http://www.clubcard.cz

_________

Soutěž je ukončena a výherkyní je…

Jsme velice rádi, že se naše Club Card těší takové oblibě. I do budoucna pro vás připravujeme další speciální akce a kupóny, proto zůstaňte s námi 😉 Slevový e-kupón na 800 Kč získává @ivda . Milá výherkyně, napište nám prosím do soukromé zprávy vaši e-mailovou adresu a my vám zašleme e-kupón na váš první nákup on-line

petracig
26. zář 2015

Na Clubcard se mi nejvíc líbí, že mi přináší spoustu výhod a slevových akcí, díky tomu je Tesco jednoznačně mým nejoblíbenějším obchodem 🙂

markysek2
26. zář 2015

líbí se mi to ,že mi za nákup vrátí penízky, i když za běžné měsíční nákupy to nejsou enormní částky tak i pár desítek korun potěší , protože v tu chvíli vím, že jsem ušetřila...a ještě víc k tomu potěší slevový kuponek oblíbeného výrobku ...pro mě clubcard jsou viditelně ušetřené peníze

prumyslovacka
26. zář 2015

Vyuzivam Clubcard online i mobilni, mam prehled o stavu bodu a pak se tesit na poukazky za bodiky, ktere davam mamce, aby si sla do Tesca, ktere ma od sebe kousek, koupit Vase diaprodukty 🙂

veri0007
26. zář 2015

líbí se mi a myslím že je úplně bomba, že finanční poukázky z clubcard se dají nějaký čas doma skladovat. Za chvíli se nakupí a je moc hezké mít na jednom z nákupu celkovou slevu třeba 400Kč i víc🙂

verkaunka
26. zář 2015

Mám moc ráda finanční poukázky na nákupy (člověk opravdu vidí, kolik ušetří) a slevové kuponky miluji, a hlavně když máte v ruce na ty výrobky, které jsou vaše nejoblíbenější... a když se střádají bodíky, tak to je také radost 🙂

svetlus_pepca
26. zář 2015

Na Clubcard nesmíme při žádném nákupu v Tesco zapomenout! To by se nám přece nepřičetly bodíky, za které jsou pak slevové poukázky. To je asi jediná pošta, která vždy potěší 😀 Hned je další nákup v Tesco příjemnější!

bobulinka
26. zář 2015

Hlídáme a sbíráme bodíky a pak nejčastěji uplatním na oblečení pro děti. Jsem maximálně spokojena s výběrem na moji malou slečnu za pár korun pak nakoupím bodička či dupačky.

andilekanitka
26. zář 2015

Clubcard je aktuální nejvýhodnější program v marketech a moc rádi ho využíváme, nejlepší je dvojnásobek bodů při nákupu on-line...a naše dítko má moc rádo když přijede pán s nákupem, hned hlásí...Mami to je ten hodnej pán co mi přivezl to lízátko 😀 a Báře plínky

mina_
26. zář 2015

Sbíráme bodíky jako zběsilí, celá rodina máme v peněženkách nebo na klíčích malé tesco kartičky a pípáme a pípáme. Čas od času ve schránce najdeme slevové kuponky, které hned prohledáme a vybereme pro nás ty nejzajímavější a rovnou je dáme na lednici, aby byly na očích. Obecně nesnáším různé slevové kartičky a věrostní kartičky na to či ono... takže jsem se jukla do peněženky a mám tam "jen" 3, jedna z nich je tesco a ostatní jsem před pár měsíci dala synovi do dětské peněženky, kde rozhodně nadělají více radosti a užitku než u mě.. prostě to nepoužívám... JO a takové nepotřebné karty jsou dobré mít i v kastlíku v autě.. v případě nečekané námrazy jsou dobré na škrábání oken 🙂

lucianapolis
26. zář 2015

Miluju slevové kuponky. Miluju každou poštu, která přijde na moje jméno a hlavně po mě nechce nic platit. A nejvíc miluji ten okamžik, moment překvapení, kdy otevírám dopis s kuponky 🙂

dolfino
26. zář 2015

Tesco Clubcard jsme si pořídili hned když přišla "na svět" 🙂 a díky ní jsme už ušetřili plno peněz. V každém dopise na nás čeká peněžní poukázka a navíc plno slev na naše oblíbené produkty. A to opravdu potěší! 🙂

edimaxik
26. zář 2015

Me se na clubcard libi to,ze po case diky kuponkum muzu udelat dvojnasobnou radost memu synkovi,ktery vzdy zadoni o sladkosti.Kdyz jsou kuponky,tak ma slibene kinderko,ktere mu vzdy vykouzli usmev ve tvari.

ivda
26. zář 2015

Tesco clubcard jsme si pořídili hned, jak se narodila, využíváme ji my i moji rodiče. Dělá nám jen samou radost, ať už akcemi, poukázkami, které vždy potěší, tak třeba i šancí koupit si levněji pohádky pro ty naše rarášky. 🙂 A největší radost z kartičky mají děti, protože ji při nákupu podávají paní pokladní a dohadují se, kdo tentokrát je tím šťastným. 🙂

pavlinpaj
26. zář 2015

Clubcard je moc fajn věc. Dost se mi líbí, že slevové kupony jsou z velké části na věci, které v Tescu nejvíc kupujeme. A taky je nemusím využít hned třeba do týdne, ale na vše je čas. Jsem s tímhle nadmíru spokojená a opravdu se mi líbí, že má nějaký obchod snahu svým zákazníkům opravdu alespoň nějak ulehčit slevou. A ještě stíhají sledovat, co kupuje zhruba nejvíce. Taky by tam slevy mohly dát na cokoli, od oka. S tímhle jsem opravdu spokojená 🙂

sanchezova
26. zář 2015

Mam i aplikaci a kartu uz asi 6 let.mam ji propojenou s eonem a bodiky naskakuji.zrovna dnes jsem uplatnila speciapni kupon na slevu 180 kc pri nakupu v obchode nad 800. Potesi to dost.za to mame jedny plinky 🙂

lenboda1
27. zář 2015

Clubcard už mám nějáký pátek,
jednou za 3 měsice je to pro nás svátek 😉 .
Za věrnost a nákupy, kdo by to byl řek !? 😉
přijdou slevové kupóny a k nim i finanční šek ♡ .
To nás vždy potěší a na nákup jdem zvesela 😉
víme, že jeden nákup nám radost 2x udělá.
Na kartu sbírá celá naše rodina body
dobře jsme si spočítali, že s ní máme samé výhody ♡ .

bara_itesco
autor
27. zář 2015

Jsme velice rádi, že se naše Club Card těší takové oblibě. I v budoucnu se můžete těšit na další speciální akce a kupón, proto určitě zůstaňte s námi! 😉 Slevový e-kupón na 800 Kč od nás za svůj tip na využití služby získává @ivda . Milá výherkyně, napište mi prosím do soukromé zprávy svou e-mailovou adresu.

Pokud svou Club Card ještě nemáte, nebo se o ní chcete dozvědět víc, pak zde naleznete všechny potřebné informace: http://www.clubcard.cz Navíc za nákupy prostřednictvím Tesco potraviny on-line získáváte dvojnásobek bodů. A nyní mohou být vaše nákupy ještě výhodnější díky slevovému e-kupónu na první nákup.