Autosedačka Joie I Gemm 2 - prosím o vysvětlení 😅

vero987nika
19. zář 2021

Může mi prosím někdo poradit?
Máme sedačku Joie I Gemm 2. Z nějakého pro mě nepochopitelného důvodu tahle varianta nemá novorozeneckou vložku až pod hlavu, ale je pouze pod tělo. Takže novorozenci se vyklopí hlava málem o 90stupňů. Nejdřív jsem si myslela že mi v obchodě udělali chybu a vložku neposlali, ale opravdu to tak mají i na fotkách od výrobce. Nikde jsem nenašla že by to šlo nějak nastavit, tak to máme takto vycpané. Uniká mi něco ? 🤷🏻‍♀️

majena39
19. zář 2021

@vero987nika mám stejnou sedačku a řešila jsem to tak, že jsem pod tělo nacpala ručník aby byka hlavička v záklonu 🙂

vero987nika
autor
19. zář 2021

@majena39 jako nám ty plínky po stranách fungují dobře, ale teda to je Pak pěkně k ničemu sedačka když si ji musíme sami vycpavat 😀 nechápu proč to tak mají když ta levnější verze 1 tu vložku má, tak jsem si právě říkala jestli dělám něco blbě a dá se to třeba nastavit nebo dokoupit nebo tak něco 🙂 jinak nechápu proč se za to připlácí 😀

areh
19. zář 2021

@vero987nika já mám ještě s novorozeneckou vložkou a když jsem ji kupovala, prodavačka říkala, že je to jedna z posledních,kde je. Že už ji tam nedávají, protože jí hodně lidí nevyužije. Třeba v zimně se tam nevejde mimčo s fusakem 🤦🏼‍♀️ nevím,no. Já jsem ji využila...

uzivatelkapetra
7. únor 2023

Obnovuji s dotazem...
Jak se rozebírají pásy abych mohla provléct zavinovačku do sedačky?
V návodu nic není a nechce se mi věřit, že tohle vymyšlené nemají...a každopádně je to pro mě problém

majena39
10. únor 2023

@uzivatelkapetra zespodu vajíčka jsou takové kovového Přezky. Ty se vyndaji a pásy vytahnou ale jde to dost těžko 🙈 a každý fusak stejně nepasuje. Musí být vhodný na petibod. My s tim lomcovali kvůli prekroucenemu pasu.

uzivatelkapetra
10. únor 2023

@majena39 děkuji
Taky jsme to tak nakonec udělali, ale teda s nejvyšší opatrností, abychom tomu nějak neublížili.
V zavinovačce jsme nůžkami udělali díry na míru 🙂

majena39
10. únor 2023

@uzivatelkapetra tak paráda 💪