Autosedačka se sponou přes hrudník. Kde sehnat?

petla29
18. říj 2019

Ahoj holky, jsem bezradna. Shanim autosedacku na miminko, ktera ma na bezpecnostnim pase sponu pres hrudnik, diky ktere miminku nepada pas z raminek, nic neklouze a ani si to v pozdejsim veku samo nerozepne. Tahle sedacka se mi osvedcila v USA, ale bohuzel tady nejsou k sehnani. :( Nemate nekdo tip, kde ji sehnat ci odkud objednat? Moc mi na tom zalezi. Vim, ze jsou i spony, ktere se daji na ty nase pripnout, ale to neni ono a navic nektere tam zas maji to polstrovani pres pas delsi a spona by se nevesla. Dekuji za tipy!

zelenaesmolda
18. říj 2019

Zkus na FB cloveka se jmenem Realny Radek,je to reditel centra autosedacek,pokud u nas neco takoveho existuje tak o tom bude vedet.Spravne utazene pasy by ale padat diteti nemely,mas je dostatecne dotazene?

petla29
autor
18. říj 2019

@zelenaesmolda miminko teprve cekame, takze pasy zatim nepadaji, ale co jsem procitala diskuze o autosedackach, tak snad 90% lidi si na toto stezovalo. Rada bych tomu predesla, je to dost prakticka vec. Moc dekuji za jmeno pana, zkusim mu napsat.

zelenaesmolda
18. říj 2019

@petla29
pokud sedacku jeste nemate tak FB skupina Deti proti smeru,poradi vam tam s vyberem sedacky,pan Realny Radek je v ni taky,co ctu jeho prispevky tak jsou to velice dobre rady,vyzna se.

petla29
autor
18. říj 2019

@zelenaesmolda jeee, tisickrat dekuji, uz se pridavam!❤️

zelenaesmolda
18. říj 2019

@petla29
nz,ta skupina je opravdu dobra,narozdil od ruznych bazarovych skupinek se tam resi opravdu bezpeci sedacek 🙂

kess01
18. říj 2019

Myslím, že pásy většinou nesedí pokud je dítě v sedačce příliš oblečené, nejdou potom správně dotáhnout a když se prcek zavrtí můžou z ramenou padat.

zelenaesmolda
18. říj 2019

@kess01
ano,dite by do sedacky nemelo jit v bunde nebo nejakem hrubem svetru.je lepsi ho prikryt 🙂

motylcice29
18. říj 2019

A co třeba Cybex se Sensor Safe?

zuzkasim
18. říj 2019

V životě jsem nezažila, že by pásy z ramen padaly, děti mám hubené, s uzoučkými ramínky, jen je potřeba jim sedačku správně nastavit. Ale jedno naše dítě bylo velmi rozpustilé a umělo si ručičky protáhnout ven a považovalo to za velkou legraci, takže jsem na pásy normálně našila pojistku na patentky.

zelenaesmolda
18. říj 2019

@zuzkasim
a neznemoznila by ta pojistka pri nehode praci zachranarum?

zuzkasim
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zuzkasim
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zelenaesmolda
18. říj 2019

@zuzkasim
proc jsi smazala odpoved?kdyz tak mi to napis do sz 🙂

petla29
autor
18. říj 2019

@motylcice29 ano. Prave pan Radek mi poradil presne tuto, dle me jako jedina timto disponuje a jeste ma ten senzor dalsich X funkci, takze budeme porizovat tu. Dekuji 🙂

zelenaesmolda
18. říj 2019

@petla29
jsem rada,ze ti poradil a ze ti moje rada k necemu byla 🙂

scruffy
18. říj 2019

Nám se obě děti z pásů taky vyvlékaly, pořídila jsem od Besafe sponu Belt collector držák pásů a je po problému.

zuzkasim
18. říj 2019

@zelenaesmolda Ne, nesmazala, naopak jsem se to snažila několikrát odeslat, ale MK nejel! Psala jsem, že pojistku dospělý snadno rozepne, byly to přišitý kousek popruhu k pásům se 2 pevnějšími patentky, ale dítě je naštěstí nerozeplo. Takže systém podobný těm originálním sponám, spíš trošku jednodušší. Naše poslední dítko bylo šílené na veškeré rozepínání, vyvlékání a vysvlékání, docela jsme si užili, teď už je to vcelku rozumná školačka🙂

zelenaesmolda
18. říj 2019

@zuzkasim
to zni dobre,mohla bys to treba zkusit prodavat 🙂
jinak me MK blbne uz nekolik dni

fyii
19. říj 2019

@petla29 ja mela presne s takovou sponou sedacku graco na vajicku, potom na vetsi britax 9-18 kg spona nebyla a maly z tech popruhu vzdycky nejak vylez i kdyz to mel utazeny, takze jsem sponu dokupovala a normalne ji tam nasadila a byl klid. Radost z toho teda nemel, ale bezpecnost musi byt. No a ted uz na 18-36kg Britax te nejnovejsi jsme to poresili normalne pasem a do krize ma prikoupen takovy druhy pas, pac z toho taky vylezal😖, proste traged no 🙂