• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Integrovaná dětská autosedačka. Máte zkušenost?

25. ledna 2010 
Ahoj, nemáte někdo zkušenost s integrovanou dětskou sedačkou v autě? Koupili jsme Sharana, zatim ma pet sedadel, ale do budoucna chceme dokoupit treti radu. Protoze nam uz dcerka skoro vyrusta ze sedacky 9-18 kg (i kdyz vazi zatim jen 11 kg :slight_smile: ), rikame si, jestli neni lepsi koupit jednu z tech zadnich sedacek s tou originalni detskou. Zajimalo by mne, jak je to s kvalitou pasu, pohodlnosti apod. Diky!
23. led 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, mám zkušenost ze sedačkama v multivanu, takže taky wv, tak to asi bude podobné, mělo to pětibodové upínání, chlapečkům to nijak nevadilo a když jsme brzdili ze 130 na 0 před bouračkou, tak jsme všichni měli zařezaný pásy v ramenou, jen kluci byli v pohodě, ale jak je to obecně s bezpečností těchto sedaček, to nevím
23. led 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, máme ji v Galaxy (takže stejná jako v Sharanu). My zatím používáme tu menší (9-18 kg) a nepřijde mi moc bezpečná, takže ji máme jen na ježdění max. do vzdálenosti 10 km... Máme 2 auta, takže jsme nechtěli kupovat 2 autosedačky nebo tu jednu neustále přendavat, takže jsme to vyřešili takhle. Na delší vzdálenosti používáme raději klasickou.
23. led 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Diky za informace, ja se toho prave taky trochu bojim, aby nebyla pohodlnost na ukor bezpecnosti...
25. led 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek