Otočná autosedačka. Doporučíte?

monimia
26. srp 2020

Ahoj, prosím o radu jakou autosedacku koupit. Jelikož musíme vajíčko vrátit a malá má 9mesicu a necelých 8kg chtěla bych již na pevno do auta ale ještě tu aby jezdila proti směru jízdy. Doporucite mi nějakou? A ne prosím kolem 10k. Nejraději bychom nějakou kolem 5k.
Děkuji 🙂

pe_tu_ss_ka
26. srp 2020

@monimia pokud malá nesedí, tak je pro ní nejlepší vejce.. Žádná pokračovací sedačka není vhodná od narození, i když to výrobci píší... Jediná která je vhodná pro nesedící dítě je Klippan Kiss 2 plus, má v sobě integrované vajíčko.. Doporučím obchod čistě s autosedačkami (za mě centrum autosedaček). Nechají vyzkoušet, jak sedne dítěti a jak sedne v autě a poradí.. Ale z vejce bych nespěchala..

elencze
26. srp 2020

Ve vaší cenové relaci jedině Joie. Je super, že chcete, aby malá jezdila dál proti směru. My teď aktuálně dva a čtvrt roku, a jsme stále v protisměru.

katkapavlik
26. srp 2020

@monimia doporučuji Joie jsme naprosto spokojeni 👍

zelenaesmolda
26. srp 2020

@monimia
takhle male dite patri do vejce,doporucuju skupinu na fb deti proti smeru.

puhelin
26. srp 2020

Urcite nejakou 0-13 kg/15 kg popr. 18 kg

puhelin
26. srp 2020

@elencze Mam dceru o rok starsi a po smeru jela pred casem, bez meho vedomi a strasne se bala.

monimia
autor
26. srp 2020

Děkuji za rady. Nakonec my kamarádka půjčí vajíčko cca na půl roku než se ji narodí prcek takže zatím dobrý 😀

skorinka423
14. zář 2020

vajíčko je klasika od narození, proto se prodává v kombinaci s kočárem, to je super, že třeba do obchodu jen vezmeš vajíčko, přicvakneš na kola kočáru a jedeš a nemusíš dítě předělávat

puhelin
15. zář 2020

@skorinka423 Jen ty primo ke kocarku nebyvaji moc bezpecne. Da se koupit vajicko kvalitnejsi a na konstrukci kocarku ho pripevnit pres adaptery, aby drzelo.

zelenaesmolda
Autor odpověď smazal
Zobraz
zelenaesmolda
15. zář 2020

@skorinka423
vajicka z trojkombinaci jsou sunty

pe_tu_ss_ka
15. zář 2020

@zelenaesmolda souhlasím, jen ne všech značek se toto tvrzení týká.. např cybex v trojkombinaci (např s vejcem cloud z)..

zelenaesmolda
15. zář 2020

@pe_tu_ss_ka Tak samozrejme.Ja mela namysli klasicke trojkombinace

skorinka423
21. zář 2020

tak to je přesně ono, o čem jsem mluvila, nemyslím žádné no name , ale ty značky, který jsou kvalitní, testovaný a jsou kvalitní prodejny, který ti to taky tak doporučí 😉